Arama

Bilgisayarımda komutlar çalışmıyor ve internetten dosya indiremiyorum, çözümü nedir? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Mayıs 2014 Gösterim: 35.782 Cevap: 48
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2012       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meraba ben pcye slayt programı indirmek istiyorum ama downloada bastığımda indirme penceresi açılıo indirioyo kaydet diyor ve bende masaüstüne kaydediyorum kaydoluyor massaüstünde görülüyor fakat tıkladığımda açılmıyor hata veriyor artık bir yardımcı olun ya napıcam ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2012       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selem benim bilgisyarıma format atıldı ve internetten dosya indirdimde kur dedimde hata veriyor lütfen birçözüm adminMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2013       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Netten bişiin indirme linkine tıklayınca alttan indiriliyor çıkıyo ve hemen ardından kesildi yazıo ve indirmio napabilirim
Son düzenleyen _EKSELANS_; 8 Temmuz 2013 14:07 Sebep: düzenleme
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Eylül 2013       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim bilgisayar hiçbir programı indirmiyor. Program indirecekken kapanıyor, yeniden açtığımda program inmemiş oluyor. Bilgisayarıma format attırdım ama hiçbir şey değişmedi. Ayrıca bilgisayara program atacakken aniden yavaşlıyor bu neden olmuş olabilir? daha önce kuzenim kendi bilgisayarına program indirecekti ama bilgisayarı patladı. kuzenim hastanelik oldu. Ben 17 yaşındayım ne yapmalıyım bu sorunlara karşı
mehmet hakan - avatarı
mehmet hakan
Ziyaretçi
26 Kasım 2013       Mesaj #45
mehmet hakan - avatarı
Ziyaretçi
bende ise programı indiriyorum kurarken(süre dolduktan hemen sonra)diyelim minecraft indiriyorum ''minecraft.exe'' hatası oluyor.virüs derseniz daha yeni format attım.orginal format.tarama programı var açılmıyor ne yapayım ???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Aralık 2013       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bendede formattan sonra oldu ve eski benim hep format attırdığım bilgisayarcıya attırmadım başka bilgisayarcıya attırdım. ama önceki formatta 7 ay gibi bir süreçte böyle bir hata vermiyordu.2. kess format attırdım ama gine aynı hata aynı bilgisayarcı.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2014       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Selam arkadaşlar.ya bana lutfen ayrdım edın kafayı yiyecemMsn Confused benm pcye program ındırmek ıstıyorum downloada basar basmaz şu sayfa çıkıyo yukardakı arkadaşlın dedıklerınıde yaptım hiçbirşey deişmedi.pcme program inmiyor.
pcyı yenı açtımda msn.... ve bi kaç program daha hata gonder dıe hemen bı pencere açılıyo.Msn Confused
ve webcamı normalde kullanabılıyorum msnde açılmıyo.düzeltmek için msndeki araçlara tıkaldım ses ve vıdeoyu kur dedım ondada hata verdı ne yapsam hata verıyo bana ayrdımcı olursanız walla mınnettar kalacamMsn Happy bu arada yenı format atmıştım pcye.formattan sonra böyle oldu.

Aynen bndede öyle 3 kez format atıım olmadı napıcam yardım Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2014       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaw bndede aynı öyle format attıktan sonra böyle oldu napıcam mt2 yede grilmio yardı m :dDd
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Mayıs 2014       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar benim bilgisyarım programı indiriyor ama bitmesine rağmen hala açılmıyor???? Msn Sad