Arama

'İstenen arama anahtarı hiçbir etkin etkinleştirme içeriğinde bulunamadı' nedir?

Güncelleme: 7 Haziran 2012 Gösterim: 15.022 Cevap: 8
kaptan7721 - avatarı
kaptan7721
Ziyaretçi
27 Haziran 2009       Mesaj #1
kaptan7721 - avatarı
Ziyaretçi
Arakadaşlar ben IE7 yi yükledikten sonra arma yerine birşey yazdığda bu çıkıyor: "İstenen arama anahtari hiçbir etkin etkinleştirme içeriğinde bulunamadı" bu çıktığından beri mozilla firefoxta göçme veriyor. Operada kullandım oda çöküyor. Bütün söylenenleri ve combofix ile tarattım ama giçbir şey olmuyor. Halal aynı sorun var. Lütfen yardım edermisinizi ben yeniyimdeMsn Cry
Sponsorlu Bağlantılar
ozti - avatarı
ozti
Ziyaretçi
27 Haziran 2009       Mesaj #2
ozti - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kaptan7721 adlı kullanıcıdan alıntı

Arakadaşlar ben IE7 yi yükledikten sonra arma yerine birşey yazdığda bu çıkıyor: "İstenen arama anahtari hiçbir etkin etkinleştirme içeriğinde bulunamadı" bu çıktığından beri mozilla firefoxta göçme veriyor. Operada kullandım oda çöküyor. Bütün söylenenleri ve combofix ile tarattım ama giçbir şey olmuyor. Halal aynı sorun var. Lütfen yardım edermisinizi ben yeniyimdeMsn Cry

Merhaba ,

Sponsorlu Bağlantılar
Büyük bir ihtimalle explorer dosyalarınız zarar görmüş aşağıdaki adımları deneyin ,

. Başlatı tıklayın ve Çalıştıra

%windir%\ie7\spuninst\spuninst.exe

yazarak enter tuşuna basın. Bu işlem Internet Explorer 7'yi bilgisayarınızdan kaldıracaktır

Daha sonra BURAYA tıklayarak yeniden kurmayı deneyin.

Ve sisteminzde çok fazla browser kurmayın bunlar da çakışma yapabilir ve explorer dosyalarınıza zarar verebilir.
kaptan7721 - avatarı
kaptan7721
Ziyaretçi
27 Haziran 2009       Mesaj #3
kaptan7721 - avatarı
Ziyaretçi
çok teşekkür ederim o kadar uğraşmıştım ama yapamadım senin sölediğinle oldu Msn Happy eğer puan verilebiliyorsa söle sana verecem
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de de aynı problem var ve bu yazdığında da hata veriyor ne yapıcam
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar hiç bişi indiremiyom yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sa kardeşim net sayfası kapanmıcak mı ben bunu yaparken sölersen çok memnun olurum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben de de aynı problem var ve bu yazdığında da hata veriyor ne yapıcam

bende de hata veriyor bi yardım pls
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya denedım ama yanlıs yazılım falan dıyo olmuo bi türlü yapamadım baska sebebten olabilirmi lütfen yardımcı olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Haziran 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende de aynısı oluyordu ama %windir%\ie7\spuninst\spuninst.exe yazısındaki ilk başlardaki 7 yi silip her sayıda deneyin bende 8 de oldu sizde bilmem sonra işlem tamamlanınca pc yi yeniden başlatacak ve yeniden kuracak işte bitti bu kadar