Arama

Özürlüdür raporuna rağmen askere alınır mıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ocak 2016 Gösterim: 13.964 Cevap: 21
mahmut12345 - avatarı
mahmut12345
Ziyaretçi
30 Haziran 2009       Mesaj #1
mahmut12345 - avatarı
Ziyaretçi
mrblar. bişi sorucaktım %42 özürlü raporum var beyazkartım var özürlü kimlik kartımda cıkıyor bu sene 90 lıyım askere alırlarmı beni raporda sürekli yazıyor ondan sordum cvplarsanız sevirinim saygılar ..
EN İYİ CEVABI Komandooooo verdi
%65 özürlü olanlar bile alıyorlar. %42 özürlü neyin var ? kulak mı duymuyorsun ? konuşma bozukluğun mu var ? kollar ve bacaklar sakat mı ? eğer hiç biri değilse öylesine çürük rapor aldıysan seni paşa paşa askere alırlar.
90 doğumlusun daha 1 sene var.
Sponsorlu Bağlantılar

elinde özürlü raporu devlet ve özel hastaneden aldıysan askeriye hastanesine sevk edilecektir bunuda unutmayın. özürlü rapor gerçek ve sahte olup olmadığı test aşamasına geçireceksiniz.
kendini biraz daha özürlü davranın ki %42'ı abanırsın böylece askere almazlar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Haziran 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı

Askerlikten muaf tutulduğunuz raporun hayatınızın diğer kesimlerini etkileyip etkilemeyeceğini soruyorsunuz sanırım.
farklı kriterler olduğu için yani askerlik efor ve hareket gerektirdiği için sivil hayatınızı etkilemeyecektir. mesela özürlü bir çok devlet memuru çalışmaktadır. ancak askerlikten muaftırlar. tıpkı bunun gibi aranan kriterlere ve yapacağınız işe göre sorunuz değişir. örneğin hala efor gerektirecek bir iş te yapamazsınız. ancak masa başı yada yapabileceğiniz başka işlerde var

Sponsorlu Bağlantılar
.

....
mahmut12345 - avatarı
mahmut12345
Ziyaretçi
30 Haziran 2009       Mesaj #3
mahmut12345 - avatarı
Ziyaretçi
sadece muaf olurmuyum onu sormak istiorum
mahmut12345 - avatarı
mahmut12345
Ziyaretçi
13 Temmuz 2009       Mesaj #4
mahmut12345 - avatarı
Ziyaretçi
ben yeni birşey duydum yok beyazkartlar kalkacakmış hasekiden aldığımız özürlü raporu geçerli olmayacakmış askere % 55 in altında olanlar gidicekmiş falan doğrumudur acaba ?
Komandooooo - avatarı
Komandooooo
Ziyaretçi
13 Temmuz 2009       Mesaj #5
Komandooooo - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
%65 özürlü olanlar bile alıyorlar. %42 özürlü neyin var ? kulak mı duymuyorsun ? konuşma bozukluğun mu var ? kollar ve bacaklar sakat mı ? eğer hiç biri değilse öylesine çürük rapor aldıysan seni paşa paşa askere alırlar.
90 doğumlusun daha 1 sene var.

elinde özürlü raporu devlet ve özel hastaneden aldıysan askeriye hastanesine sevk edilecektir bunuda unutmayın. özürlü rapor gerçek ve sahte olup olmadığı test aşamasına geçireceksiniz.
kendini biraz daha özürlü davranın ki %42'ı abanırsın böylece askere almazlar.
mahmut12345 - avatarı
mahmut12345
Ziyaretçi
13 Temmuz 2009       Mesaj #6
mahmut12345 - avatarı
Ziyaretçi
sağ tarafım doğustan sakat kulagımda işitme kaybım var sag elimle iş göremiyorum sag ayagımın üstüne basmadan yürüyorum panik atağım var uzagı görme bozuklugu var orta kulak iltihabım var sünizitim var yükseklik korkum var
avrilim485 - avatarı
avrilim485
Ziyaretçi
13 Temmuz 2009       Mesaj #7
avrilim485 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mahmut12345 adlı kullanıcıdan alıntı

sağ tarafım doğustan sakat kulagımda işitme kaybım var sag elimle iş göremiyorum sag ayagımın üstüne basmadan yürüyorum panik atağım var uzagı görme bozuklugu var orta kulak iltihabım var sünizitim var yükseklik korkum var

Allah yardımcın olsun =(
Son düzenleyen ozti; 13 Temmuz 2009 14:56 Sebep: .
mahmut12345 - avatarı
mahmut12345
Ziyaretçi
13 Temmuz 2009       Mesaj #8
mahmut12345 - avatarı
Ziyaretçi
sagoLasın Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benımm kırontamı hastalım var bana curuk raporu verdıler askere gıtmek ıstıyorum gıdebılırmöıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Nisan 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SELAM BENİM SAĞ ELİMDE 1992 DE ROKET FÜNYESİ PATLADI HASTANELERE GİTTİM RAPOR ALAMADIM KIŞIN ÇOK MORARIYOR NE YAPMAM LAZIM NERDEN ALMAM LAZIM BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ ÖZGÜR BEN