Arama

Hotmail üzerinden mail gönderemiyorum, yardımcı olur musunuz?

Güncelleme: 31 Ocak 2016 Gösterim: 7.702 Cevap: 5
wrtr34 - avatarı
wrtr34
Ziyaretçi
9 Temmuz 2009       Mesaj #1
wrtr34 - avatarı
Ziyaretçi
iyi çalışmalar. kendimce acil ve ciddi bir sıkıntım var.
hotmail uzantılı bir mail adresim var. ancak kişi listemdeki mail adreslerine mail atarken(2-3 gün attım) bugün bana şöyle bir uyarı geldi;"bu hesabınızın ileti göndermesi engellenmiştir". bu ne demek. hiçbir kural hatası yapmadım. sanıyorum.
Sponsorlu Bağlantılar

mail adresim; ------mail adresi vermek yasaktır-------

acil yardımlarınızı bekliyorum. çok tşk ederim.
Son düzenleyen ozti; 9 Temmuz 2009 12:29
ozti - avatarı
ozti
Ziyaretçi
9 Temmuz 2009       Mesaj #2
ozti - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
wrtr34 adlı kullanıcıdan alıntı

hotmail uzantılı bir mail adresim var. ancak kişi listemdeki mail adreslerine mail atarken(2-3 gün attım) bugün bana şöyle bir uyarı geldi;"bu hesabınızın ileti göndermesi engellenmiştir". bu ne demek. hiçbir kural hatası yapmadım. sanıyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu bilgisayarın ileti göndermesi şu anda engelleniyor

Microsoftbazen Kullanım Koşulları sözleşmesi ihlalleri nedeniyle e-posta hesaplarını engelleyebilir. Hesabınız DEVAMI İÇİN TIKLAYIN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hotmail üzerinden yeterince mail gönderemiyorum (2 gündür) neden? kullanamayacaksam kaptmak istiyorum
KiTiaRa - avatarı
KiTiaRa
Ziyaretçi
26 Şubat 2010       Mesaj #4
KiTiaRa - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
wrtr34 adlı kullanıcıdan alıntı

Aynı sorunla bende karşılaştım yukarıdaki belirtilen şekilde düzeltmeye çalıştım ama Windows Live Destek bölümünden sonra Standart Hizmetler adı altındaki sekmeleri göremiyorum.Tıklanmıyo da.Sadece benim adresimdemi diye aksaklık diye üç dört tane daha ayrı adresten girdim yine
Standart Hizmetlerin altındaki secenekler gözükmüyor.
Ve girdiğim her adreste de
sayfam aşağıdaki gibi açılıyor.
sdfsq

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler Msn Grin

Bu arada güvenliği ihlal edecek hiç bi şey yapmadığımı da belirteyim
.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2016       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 1 yılı aşkın facemi dondurmuştm şimdi açmam lazm fakat hotmail hesabm silnmş ve şifremi hatrlamyrm elimde sadece faceye grdğim epostam var silindği için hotmaaile mail göndremyrm napablrm ?
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
31 Ocak 2016       Mesaj #6
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben 1 yılı aşkın facemi dondurmuştm şimdi açmam lazm fakat hotmail hesabm silnmş ve şifremi hatrlamyrm elimde sadece faceye grdğim epostam var silindği için hotmaaile mail göndremyrm napablrm ?

https://account.live.com/ResetPassword.aspx?mkt=tr-TR bu bağlantıyı kullanarak şifre sıfırlama yöntemlerini deneyin öncelikle. Hotmail hesaplarının silinme süresi azami 2 yıldır. Hesabınız silindi ise yeniden aynı hesabı (başka birisi aynı hesabı kullanmamış ise) alabilirsiniz.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ