Arama

Mixer olmayan stüdyolarda mikrofon girişi ses kartına nasıl takılır?

Güncelleme: 24 Mayıs 2011 Gösterim: 5.448 Cevap: 5
zuhurrap - avatarı
zuhurrap
Ziyaretçi
12 Temmuz 2009       Mesaj #1
zuhurrap - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar türkçe rap forumlarında home studioları koymuşlar Allah Razı olsn ancak bi soruma cwp wermediler.
Mixer olmayan studiolarda mik. girişini ses kartına nasıl takacağız? açıklarsanız sewinirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Temmuz 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Tam bilgim yok bende studio kurmak için kolları sıvadım ama forumlarda gördüğüm kadarıyla demo hazırlamak için uygun bir studio için yani sadce ses kaydı için olan HOME studiolarda mixer'e ihtiyaç yok. Ona görede alacağınız mikrofon öyle bir kalitede olur, bu yüzden bu mikrofonun jack'i de ses kartına takılabilecek biçimde olur sanırım..

Sponsorlu Bağlantılar
Saygılarla..

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Jack küçültücü var Küçültücüye Mikrofonun jackı takıosunuz ve küçültücüyü ses kartı mikrofon yerine takıosunuz o kadar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm bır maudıo fasttrack 2 ses kartım var artı bırde rode nt2a bırde phonıc 440d mixer kullanıyorum ancak pc kendı hoperlorunden sesı alıyor mıctan sesi naıl alabılırım??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mikrafonu aldımda bu mikrafonla şarkı söylemek istiyorum bunu nasıl yapacam
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mayıs 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardesım mıcın sesını alamayan arkadasa yazıyorum ,program rec tusu war onun altın da bı yer war hemen oraya tıkla sesi ordan ayarlarsın ekle beni yardımcıolurum sana Diafram34@hotmail.com