Arama

E7711 model telefonun fabrika ayarlarına dönmek için gerekli olan şifre nedir? - Sayfa 2

Güncelleme: 3 Ekim 2012 Gösterim: 15.640 Cevap: 26
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yardım gd 67 model telefonum. kodunu girdikten sonra kapanıyor. bilen yardım edsin büyük hayır duası alıcak benden.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

digiphone k700 ayarlari

K700 FABRİKA AYARLARININ NUMARASI
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benım telefonum sım kartı calıstırmıyor gecersız sım dıyor ne yapmalıyım tum hatları denedım olmadı telefon kendılınden kapandı acıldı boyle oldu yardımcı olursanız sevınırım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
digiphone k700 wap internet ayarları nasıl yapılıyor
pinokyo2009 - avatarı
pinokyo2009
Ziyaretçi
10 Mart 2010       Mesaj #15
pinokyo2009 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sevdayeli61 adlı kullanıcıdan alıntı

SELAM BEN EMRE DIGIPHONE E711 TELEFON KULLANIYORUM BİRDEN Bİ AYARLARI KARIŞTIRDIM VERİ WAPTAN CİF HAT ACIK DİYORUM DİYER HATIM CEKMİYOR DEYERİ CALIŞIYOR DİGER HATI CALIŞTIRDIM I CALIŞIYOR CİF HAT ACIK DİYORUM CALIŞMIYOR BUNU NERDEN ÇÖZÜM BULABİLİRİ ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURMUSUNUZ...Msn Sad

mrb arkadaşlar bneımd ecep telefonumun kamera ayarlarını kurcaladım Msn Grin ama açıyorum donuyor a telefonu açıp kapatmka gerekiyor.. fabrika ayarlarına dönüyorum sadece o değişmiyor Msn Sad lütfen ne yapmam gerek. yardımcı olun.. E711
Askermete - avatarı
Askermete
Ziyaretçi
31 Mayıs 2010       Mesaj #16
Askermete - avatarı
Ziyaretçi
SELam Beyler Bende Su soruyu Soracagım Sıze Ben Webe Cok Basıt Gırıorm Sadece Sızden E711 Icın Msn PRogramı ıstıorum Bana yardımcı oLursanız Sevınırım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Haziran 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
digiphone k800i kullanıyordum telefonum bozulunca garantiye gönderdim .telefonum arama yapmıyordu .garantide bana onun yerine digiphone k700 telefonunu gönderdi telefonu açtım arama felan yapmıyo ne yapmam gerekiyo şimdi benim .birde bana kendi telefonumun aynısından değil bir düşük modelini göndermişler.
aslı1998 - avatarı
aslı1998
Ziyaretçi
6 Temmuz 2010       Mesaj #18
aslı1998 - avatarı
Ziyaretçi
ben fabrikatör ayarlarından çıkıp kendi halie getirmek istiyorum yanlışlıkla fabrikatör ayarlarına döndürdüm şifre fakan istiyo gelen mesajlara akaıyom ne yapmalıyım telefonu geri eski haline getirmek için
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

e711 ses sifresi ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

e 711 ses yükseltme şifresini istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende dx6 var.internetten dosya indiremiyorum.dafiza yetersiz diyor.sorun nedir acaba