Arama

E7711 model telefonun fabrika ayarlarına dönmek için gerekli olan şifre nedir?

Güncelleme: 3 Ekim 2012 Gösterim: 15.645 Cevap: 26
sevdayeli61 - avatarı
sevdayeli61
Ziyaretçi
12 Temmuz 2009       Mesaj #1
sevdayeli61 - avatarı
Ziyaretçi
SELAM BEN EMRE TRABZONDAN DIGI PHONE E 7711 VAR BENDE WAP AYARLARINI KURCALARKEN BİŞE OLDU AVE HATIM NE ARIYOR NEDE ARANIYOR ANCAK 2 HATI CIKARDIM AVEA CALIŞIYOR FABRİKA AYARLARINA DÖNECEM AMA NUMARASINI BİLMİYORUM YARDIM OLURSAN SEVİNİRİM
Sponsorlu Bağlantılar
ozti - avatarı
ozti
Ziyaretçi
12 Temmuz 2009       Mesaj #2
ozti - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sevdayeli61 adlı kullanıcıdan alıntı

SELAM BEN EMRE TRABZONDAN DIGI PHONE E 7711 VAR BENDE WAP AYARLARINI KURCALARKEN BİŞE OLDU AVE HATIM NE ARIYOR NEDE ARANIYOR ANCAK 2 HATI CIKARDIM AVEA CALIŞIYOR FABRİKA AYARLARINA DÖNECEM AMA NUMARASINI BİLMİYORUM YARDIM OLURSAN SEVİNİRİM

Digiphone'un E 7711 diye bir telefon modeli yok zannedersem dediğiniz E 711..

Sponsorlu Bağlantılar
E 711 'inde telefonun fabrika ayar kodu 1122 bu kodu denerseniz fabrika ayarlarına döner..
sevdayeli61 - avatarı
sevdayeli61
Ziyaretçi
12 Temmuz 2009       Mesaj #3
sevdayeli61 - avatarı
Ziyaretçi
SELAM BEN EMRE DIGIPHONE E711 TELEFON KULLANIYORUM BİRDEN Bİ AYARLARI KARIŞTIRDIM VERİ WAPTAN CİF HAT ACIK DİYORUM DİYER HATIM CEKMİYOR DEYERİ CALIŞIYOR DİGER HATI CALIŞTIRDIM I CALIŞIYOR CİF HAT ACIK DİYORUM CALIŞMIYOR BUNU NERDEN ÇÖZÜM BULABİLİRİ ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURMUSUNUZ...Msn Sad
ozti - avatarı
ozti
Ziyaretçi
12 Temmuz 2009       Mesaj #4
ozti - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sevdayeli61 adlı kullanıcıdan alıntı

SELAM BEN EMRE DIGIPHONE E711 TELEFON KULLANIYORUM BİRDEN Bİ AYARLARI KARIŞTIRDIM VERİ WAPTAN CİF HAT ACIK DİYORUM DİYER HATIM CEKMİYOR DEYERİ CALIŞIYOR DİGER HATI CALIŞTIRDIM I CALIŞIYOR CİF HAT ACIK DİYORUM CALIŞMIYOR BUNU NERDEN ÇÖZÜM BULABİLİRİ ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURMUSUNUZ...Msn Sad

Bu teknik bir soruna benziyor , bir teknik servis'ten yardım almanız gerekmektedir.Telefonunuz garanti kapsamında ise ücretsiz olarak servisinden faydalanabilirsiniz..

Aşağıdaki link'ten Digiphone teknik servisleri ve telefon numaraları ile irtibata geçip sorununuz ile ilgili daha doğru bilgi ve çözüm önerileri alabilirsiniz..

DİGİPHONE TEKNİK SERVİSLERİ TIKLAYIN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrhaba. digi.e711 telefonumdan karşıya çok zayıf ses gidiyo.bunun bir ayarı varmı yoksa servisinemi göstermem gerkir.tşk.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

digiphone fabrika ayarları şifresi

k700 markalı cep telefonumun fabrika ayarları şifresinin kac olduunu öğrenmek istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Eylül 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

digiphone telefon şifresi

1122 şifresi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Eylül 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben dıgıphone k6700 ün telefon şifresini ögrenmek istiorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben digiphone k700 kullanıyorum. bu telefonlar şirket garantilidir. aşağıya vereceğim adresten gerekli yardımı alabilirsiniz. ben kullanıyorum şimdilik bir problemim yok, şebekelerin çekmemesi bir teknik sorun telefon teknik servisine göndermelisin.
digiphone telefonun sitesi
www.sar.com.tr
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar. gd 67 dıgıphonum arızalı. açarken kodumu girdikten sonra kendiliğinden kapanıyor.acil yardımcı olun lütfen.