Arama

Telefonum birdenbire kapandı ve açılmadı, nedeni ne olabilir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Ocak 2016 Gösterim: 34.287 Cevap: 34
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benimde samsung i800 birden kapandı ve açılmıyor, ne düştü nede ıslandı arada açılıyor..hemen kapanıyor.. neden olabilir

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

lanet olsun bu samsung sgh-m620 lere telefonu acıyorum pin giriyorum LÜTFEN BEKLEYİNİZ yazıyor tekrar acılıyor kafayı yedi telefon

Bakınız
>>
Sponsorlu Bağlantılar

Alıntı
ozti adlı kullanıcıdan alıntı

Donanımsal yani mekanik bir sorun olabileceğinden dolayı teknik servisten yardım almanızda fayda var , garanti kapsamında ise samsung yetkili servislerinden ücretsiz olarak'ta yaptırabilirsiniz..Yazılımsal bir sorun olsaydı fabrika ayarları yada format ile çözebilirdiniz belki ama açma kapama tuşunda bir bozukluk var ise servis'e götürmeniz gerekmektedir,aşağıdaki link'e tıklayarak seçmiş olduğunuz ürünle ilgili en yakın samsung servisini öğrenebilirsiniz..

SAMSUNG TEKNİK SERVİS NOKTALARI

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hep sorunlar yazilmish da cevaplayan yokmu. Benimkisi de tam 2 see olmushken gitti. ayni sorun. reklami chikiyor kendisi gelmiyor. Chozumu bulan yokmu? Bence achma kapama tushuyla bir ilgisi yok. lutfen bilenler haberi olanla varsa yardimci olursa seviniriz.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Tamam. eger servis noktasi yakinsa gidelimde. ama 10 000 lerce kilometre uzaktan da servis noktalarina gidemiyoruz malesef. o yuzden bu forumlara bashvuruyoruz. bilen varsa cevap versin lutfen. shimdiden teshekkurler..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bwnım telefon sgh-m620 telefon bırden bıre kapandı kaçkere denedım açılmadı neden olabılır cevap ları beklıyorumMsn Happy)
Ottoman7 - avatarı
Ottoman7
Ziyaretçi
21 Haziran 2010       Mesaj #15
Ottoman7 - avatarı
Ziyaretçi
Telefonun Arkasındaki Batarya Bazen Telefon Kapağının Tutmaması Sonucu Devredışı Olabiliyor.Tekniksel Bir Sorunda Olabilir.Aynı Hatayı Bir Kaç Kişidede Duyduysan Emin ol ki Mekanikal Bir Arızadır.Samsung Yetkili Servisine Götürmeni Tavsiye Ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaaa benim telefonumda bişey yoktu sabah şarja taktım ama şarj olmuyoo ve açılmıyo ama hiç bişey yoktu ndn olblr acaba telin modeli samsung m620 yardımcı olunn ltfnn Msn Sad( :ss
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
otoomanın dediği doğru bende oldu olmuyosa telefoncuya gidin güzelce oraya monte etsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim telefonda nokia 2630 boş yere kapandı ve birdaha açılmadı nedenini bilen söyleyebilirmi ?? Simdiden Teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Eylül 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha arkadaşLAr biLeninizz warsa söyLeynn . bnm teLde kapandı. açıyorum 7 sn qeçer qeçmezz hemen kapanıyo. Msn Sad yağmurdaa teL eLimdeydi. içine su kaçmış oLabiLirrr.
bide bunun için format atılıyomuş. *3 arama tuşuyLaa kapama tuşuna aynı anda 5 sn kadar basınca reset atıLıyo we eski haLine dönüyomuş. onuda yapacam amaa teL o kadar açık durmuyo iştee Msn Sad
Lütfeen biriniz napcaqımı söyLesnn Msn Sad
'Ezqi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Telefon 1-2 gündür şarj oluyordu şimdi açmaya çalışdım açılmadı batarya falan mı bozulmuştur ?