Arama

Kilo almak ve uzamak için doğal yöntemler önerebilir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 30 Aralık 2011 Gösterim: 4.301 Cevap: 10
mervenur245 - avatarı
mervenur245
Ziyaretçi
13 Temmuz 2009       Mesaj #1
mervenur245 - avatarı
Ziyaretçi
ßen 15 yaşındayım.oyum 148 kilom 36.Arkadaşlarımın yanında kndimi çok ezik hissediorum.hiiç gelişmedim.5 ay önce ergenlie girdim.Sizce kilo almak we uzamak için doğal yöntemlerle nasıl gelişebilirim?Az ewel nette kilo almak prakten diye bi şurup olduğunu duydum ve yorumlarda çok faydalı olduğunu söylediler.Tavsiye eder misiniz?(Ayrıca bn çok çekingenim ailemeonu alalım demeye bile çekinirimMsn Sad( )
EN İYİ CEVABI The Eniqmatic verdi
Boy uzatmak için en doğal formullerden birisi basket diğeri ise zıplamaktır. Kilo için şuruplar balık yağı haplar vb. ilaçlar var ben kullanmanızı tafsiye etmem. Süt ve süt ürünleri , yumurta'yı eksik etmemelisin ve en önemlisi moralini yüksek tutmalısın.
Sponsorlu Bağlantılar
SEDEPH - avatarı
SEDEPH
Ziyaretçi
13 Temmuz 2009       Mesaj #2
SEDEPH - avatarı
Ziyaretçi
İnternetten okuduğunuz ilaç şurup bitki karışımı vs gibi ürünlere güvenerek hareket etmeniz sağlığınız açısından risk taşıyan bir hareket olacaktır. Bunlar yerine uzman bir doktora muayne olduktan sonra onun önerileri doğrultusunda bir şeyler yaparsanız sizin için daha iyi olacaktır.
Sponsorlu Bağlantılar
fırat123 - avatarı
fırat123
Ziyaretçi
13 Temmuz 2009       Mesaj #3
fırat123 - avatarı
Ziyaretçi
çok kolay dediğimi yap 5 gün de şişmanlarsın sabah erken kalk yemek ye öğlen de ye akşam süt iç sporda yap spor yapınca zayıflamazsın korkma vücut kendini genişletir ve sakın kafana bir şeyi takma en önemlisi bu keder zayıflatır...
mervenur245 - avatarı
mervenur245
Ziyaretçi
13 Temmuz 2009       Mesaj #4
mervenur245 - avatarı
Ziyaretçi
peki boyum ve kilom normal mi?Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ağustos 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mervenur245 adlı kullanıcıdan alıntı

peki boyum ve kilom normal mi?Msn Confused

Kilon yasina gore az malesef ama sen kendini iyi hisset moralini duzgun tut kahvaltida yumurta ye bol bol sut ic ayrica bir doktora gorunmende fayda var tabi insallah saglikli sihhatli kendini toparlarsin cnmMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ocak 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha bn 15 yaşndayım ve boyun 156, kilom 40 flan nası uzayablrm herkes bni geçti napcm bn yha off kndimi çk kötü hissediorm ve bu durmdn kurtulp bir an önce kilo alıp uzamak istiorm lütfn yardmmmmmMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
baada öneride bulunun 14.5 içindyim boyum 177 kilom 58 ltfen help
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mart 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha ben yarın 14 yaşıma giricem boyum gerçekten çok kısa arkadaşlarım (cüce) diolar moralim çok bozuluo yha lütfen yardımcı olun.. .s
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb ben 27 yaşında 1,68 boyunda 48 kilodayım yaşıma göre kilomun cok cok az oldugunu düşünüyorum yıllardan beli ne yaptımsa kilo alamadım ben kendımı bildım bileli aynı kilodayım bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çooooooooook tşk ederim
The Eniqmatic - avatarı
The Eniqmatic
Ziyaretçi
12 Ekim 2011       Mesaj #10
The Eniqmatic - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Boy uzatmak için en doğal formullerden birisi basket diğeri ise zıplamaktır. Kilo için şuruplar balık yağı haplar vb. ilaçlar var ben kullanmanızı tafsiye etmem. Süt ve süt ürünleri , yumurta'yı eksik etmemelisin ve en önemlisi moralini yüksek tutmalısın.