Arama

"rundll32.exe" sorununu nasıl çözebilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Mayıs 2014 Gösterim: 51.580 Cevap: 13
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
17 Temmuz 2012       Mesaj #11
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Rundll32.exe Hatası ve Çözümü

Sponsorlu Bağlantılar
Windows temel olarak Kernel çekirdeğinin üzerine inşa edilmiştir. Kernel çekirdeği işletim sistemini hareket ettirirken, her işlem için yardımcı küçük programlara ihtiyaç duyar. Registry, Rundll32, Msconfig, Load gibi...

Eğer siz de Windows'unuzdan Rundll32.exe ile ilgili bir hata alıyorsanız, sağlam bir bilgisayarda C:\Windows\System32 altına girip rundll32.exe'yi bir flash belleğe atın. Sonra da Rundll32.exe hatası veren bilgisayarda aynı dizine kopyalayın. Yani C:\Windows\System32'nin altına kopyalanacak ve sorununuz hemen çözülecektir.

! Dikkat
Eğer Windows'unuz D: veya başka bir sürücüye yüklüyse, yüklü bulunduğu sürücüde Windows\System32 dizininin altına kopyalamak zorundasınız.

! Dikkat Eğer çözüm işe yaramıyorsa Güvenli Kip Modunda tekrar deneyiniz. Yine sonuç alamazsınız Combofix programını kullanınız veya format attırınız.

Combofix programını indirmek için tıklayınız.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim de böyle sorunum vardı , bakmadığım site kalmadı ama sonuç hüsrandı , bugün sabah gene site site dolaşırken Denetim Masası’nı Açtığınızda Rundll32.exe Dosyası Bulunamıyor | iYiblogcu buraya girdim en altta Bir Yorum »

Sponsorlu Bağlantılar
ismail diyor ki:
http://rapidshare.com/files/323964244/rundll32.rar.html

Alternatif Link
Deposit Files

Dosyayı İndirdikten Sonra Winrardan Cıkarıp Bilgisayarım>>>Yereldisk (:C)>>>Windows>>>>System32 Winrardan Cıkardıgımız Rundll32 atıyoruz Sorun Çözülmüş Oluyor

bölümünden ben alternatif link deki linkten indirdim ve system32 ye kopyaladım ve sorunum çözüldü ben bu arkadaşa çok teşekkür ettim şahsen sizde bana edersiniz artık )

Kaynak: "rundll32.exe" sorununu nasıl çözebilirim?

süperdi kardeş saol be
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Kasım 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BİLGİSAYARI HER YENİ AÇTIĞIMDA AYNI MESAJ PENCERESİ ÇIKIYOR.
"WİNDOWS ANA BİGİSAYAR İŞLEMİ (RUNDLL32) ÇALIŞMAYI DURDURDU VE KAPATILDI
BİR SORUN NEDENİYLE UYGULAMA DÜZGÜN ÇALIŞMAMAYA BAŞLADI. İLGİLİ BİR ÇÖZÜM VARSA WİNDOWS TARAFINDAN SİZE BİLDİRİLİR."
SORUNUN BİR ÇÖZÜMÜ VARMI? LÜTFEN CEVAP VARSA BURADA YANITLAYIN TEŞEKKÜRLER
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mayıs 2014       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar ben görev yöneticisinden rundll32.exe yi kapattım. Bilgisayarım hızlandı ama içimde bir endişe var. Bilgisayarım bozulurmu yada virüs bulaşırmı?