Arama

Haksız yere bir siteden yasaklandım, nereye şikayet edebilirim? - Sayfa 10

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Ekim 2019 Gösterim: 43.550 Cevap: 194
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
2 Aralık 2010       Mesaj #91
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
cllbbn adlı kullanıcıdan alıntı

slm az önce 81 nolu salon da oynarken anlamadığım bi şekilde salondan atıldım şuan giremiyorum sebebini öğrenmek istiyorum. yönetici esengül tarafından atıldım

Hangi sitede yasaklandıysanız o sitenin yönetimine mesaj yollayınız, nedenini sadece oradan öğrenebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2010       Mesaj #92
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben son nefesim ismindir nikli oyuncuyum 342 admini ülkem imrensin tarafından sürekli haksız yere banlanıyorum her defasında hakaret küfür deyip onurumu inciterek banlıyo lütfen yardımcı olurmusunuz .tek gerekçesi erkek arkadaşım olması lütfen bu hakarete bi son verin artık teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
3 Aralık 2010       Mesaj #93
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben son nefesim ismindir nikli oyuncuyum 342 admini ülkem imrensin tarafından sürekli haksız yere banlanıyorum her defasında hakaret küfür deyip onurumu inciterek banlıyo lütfen yardımcı olurmusunuz .tek gerekçesi erkek arkadaşım olması lütfen bu hakarete bi son verin artık teşekkürler

Hangi sitede yasaklandıysanız o sitenin yönetimine mesaj yollayınız, nedenini sadece oradan öğrenebilirsiniz.
bay-e - avatarı
bay-e
Ziyaretçi
26 Aralık 2010       Mesaj #94
bay-e - avatarı
Ziyaretçi
salon 60 ömre bedelsin nikli op beni haksız yere banlamıştır elşmi kurana basarımki bana haksızlık yapıypr gerekenin yapılmasını arz ve rica ederim
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
26 Aralık 2010       Mesaj #95
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
bay-e adlı kullanıcıdan alıntı

salon 60 ömre bedelsin nikli op beni haksız yere banlamıştır elşmi kurana basarımki bana haksızlık yapıypr gerekenin yapılmasını arz ve rica ederim

MISAFIR - avatarı
MISAFIR
Ziyaretçi
9 Ocak 2011       Mesaj #96
MISAFIR - avatarı
Ziyaretçi
ben az evel salon 356da yasaklandim kufur etmeedimhakaret etmedim
sedece bunu soyledim hirco arkadasina soyle yine beni yasaklasin bunda yasaklanacak ne var eski optur koruyorlar sozde cete olmuslar HIRCONUN ANLAMIDA SERT DEMEK ZATEN ONUN NICKI HIRCIN BENDE HIRCO DEDIM
HIRCO ZAZACA SERTDEMEK
BU KELIMEYE YASAKLYIORSA SIZDE BUNA HAKLI BAN DIYORSANIZ SIZIN ADALETINIZDEN SUPEM VAR SAYGILARIMLA YASAKLANAN NICKIM benielinleelleregonderme
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
10 Ocak 2011       Mesaj #97
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
MISAFIR adlı kullanıcıdan alıntı

ben az evel salon 356da yasaklandim kufur etmeedimhakaret etmedim
sedece bunu soyledim hirco arkadasina soyle yine beni yasaklasin bunda yasaklanacak ne var eski optur koruyorlar sozde cete olmuslar HIRCONUN ANLAMIDA SERT DEMEK ZATEN ONUN NICKI HIRCIN BENDE HIRCO DEDIM
HIRCO ZAZACA SERTDEMEK
BU KELIMEYE YASAKLYIORSA SIZDE BUNA HAKLI BAN DIYORSANIZ SIZIN ADALETINIZDEN SUPEM VAR SAYGILARIMLA YASAKLANAN NICKIM benielinleelleregonderme

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2011       Mesaj #98
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
salon 239 haksız yere ban atılıyor oplar admiler çok sinirli oy oy oy sakın konuşmayın orada wala adamlar op olmuşlar sanki padişah vay vay vay girmeyin 239 a yoksa banlarnırsıınız
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
22 Şubat 2011       Mesaj #99
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

salon 239 haksız yere ban atılıyor oplar admiler çok sinirli oy oy oy sakın konuşmayın orada wala adamlar op olmuşlar sanki padişah vay vay vay girmeyin 239 a yoksa banlarnırsıınız

SABAH_A_KADAR - avatarı
SABAH_A_KADAR
Ziyaretçi
26 Şubat 2011       Mesaj #100
SABAH_A_KADAR - avatarı
Ziyaretçi
SLM BU GÜZEL SAYFANIN GÜZEL İNSANLARI BENİM DERDİM KENDİNİ BİLMEYEN İNSANLARA OPLUK VERİP KENDİLERİNİ BİŞEY ZANNEDEN CAHİLLERE YETKİ VERİLMESİNDEN ŞİKAYETİM VAR BENİ HİÇBİR KUSURUM OLMADAN MASADAN ATIP SONRADA 6 SAAT GİRİŞİMİ YASAKLAMALARI SUÇSUZ YERE NEDENİ DE KISKANÇLIKTAN BAŞKA BİŞEY DEYİL KIZ UGRUNA KENDİLERİNİ BİŞEY ZANNEDEN İNSANLARA NEDEN BU YETKİ VERİLİYO ANLAM VEREMİYOM BU GÜZEL OYUN SAYFAMIZI KÖTÜLEMEKTEN BAŞKA BİŞEY YAPMIYORLAR LÜTFEN BÖYLE KENDİNİ BİLMEYENLERE CEZASINI BİLDİRİN ŞİKAYET KİŞİ KEKOM_2121 NİKLİ OP GEREGİNİ YAPILMASINI SİZİN O ŞEFKATLİ YÜREGİNİZE BIRAKIYOM SAYGILARIMLA ŞİKAYETİMİ ARZ EDERİM