Arama

Haksız yere bir siteden yasaklandım, nereye şikayet edebilirim? - Sayfa 12

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Ekim 2019 Gösterim: 43.477 Cevap: 194
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Nisan 2011       Mesaj #111
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam benım bilgisarım 4 aydır ceza ustunde ceza geliyor bakın 288 saaat konuşma cezası gelmışti süre dolmamışti bu sefer bilgisarıma tekra ceza geldi bu sefer oynama cezası geldi bu sefer lik öz piranli buda bitmedi bu sefer lik heyaldi-bitti like ceza geldi yani 288 saat konuşma cezası bitmeden 2 ceza daha geldi bilgisara girmeden ceza geliyorsa buna haksıs ediyorla san ki otomotikr bağlamışler gerekeni yapın birde yasak veren kişiye süyleyın bu bilgisar akşamda beri şikayeçidiken nasıl oliyorki bu adam oyuna girdi ve ceza aldi sorun ltf
Sponsorlu Bağlantılar
üsük - avatarı
üsük
Ziyaretçi
28 Nisan 2011       Mesaj #112
üsük - avatarı
Ziyaretçi
sohbet edemiyorum lütfen banımı kaldıra bilirmisiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Nisan 2011       Mesaj #113
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam dün akşam yazmıştım bir sonuç almadım birde bir gün daha yasak geldi oynamadım halde bu ne kardeşım aydır bilyisarım ceza geliyor tanımadımğım liklerle ceza geliyor ltf buna bir cuzım alsan iyi olur hayaldibiti diye birlik almış cezayı dun akşamde öz piranli almıştı cezası bitmeden cezası vermezler neden buyle sorunlar yaşiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Nisan 2011       Mesaj #114
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam bilgisarıma ceza gelmış tahir 02 05 2011 00 25 46 niçk --hayandi bitti yaziyor bir care bulsanız
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
28 Nisan 2011       Mesaj #115
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
heso.2121 adlı kullanıcıdan alıntı

selam haakarim benım bilgisarım surekli ceza veriyorlar hak etmedığım halde ceza geliyor bu sorun 4 aydır devam ediyor mesele ceza bitmeden bir daha ceza geliyor benım bildığım kaderile bir lik küfür etmese yasak vermezle çünki benım bilgisarım ev dedır bende başkasi girmiyor sadece ben giriyorum birde suresi dolmadan cezayi uzatiyorlar başşka liklerle mesele 288 saat konuşma cezası veren kişi suresi dolmadan başka likle ceza geliyoe neden aceba şuandade 01 05 2011 lik öz piranli ceza gelmış yapan kışi kasten yapılmış cunki hak etmemışem suresi dalmamışki konuşma cezası vermışler nasıl oliyorki op ceza vermış zaten bu lik tanımiyorum birde bilgisarıma ceza verdığı zaman hiç girmedımığ zaman güne ceza almıştım bir ara internet bir ay yokken cezalar devam ediyorlan yanlız benım likim ceza gelmiyor yanlız bilgisarıma geliyor bu sorunu

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

selam po sorum cevabıni alamadım 2 saat yazmıştım

Alıntı

bu ne ya bak oynamadan bir gün dahaa ceza verdiler şimdide başka bir likle ceza geldi ne yaptımki aceba

Alıntı

selam bir sorum var arkadaşlar lutfen benım sorum cok cididır bakın ben hak etmedığım için bana yardım ci olsanız cok iyi olur benım bilgisarım surekli ceza aliyorum bakın 4 aydır sorunlar bitmiyor neden desen şimdi 18 04 2011 konuşma cezası almıştım lik 36hayat69 tamamı son gün 30 4 2011 suresi bitiyordu suresi bitmeden bu sefer lik öz piranli tarih 01 05 2011 bilgisare ceza geliyor akşamda beri şikayet ediyorum fayda vermezken heyaldebiti likle ceza gelmiş tarih 05 02 2011 neden aceba artık bıktım 4 aydır neden buyle yapiyorlar yardım salona başka bilgisarda giriyorum diyorlarki sen küfür etmışsın pes doğrusu ceza bitmeden tanımadığım liklerle benim bilgisarıma ceza veriyorla bakın şım di hiç bilgisarıma oyun a girmeden 1 gün daha ceza geldi buna bir cüzum bulsanız iyi olur bakın şimdi yardım salona girsem diyeceklerki sen bu likle küfür etmışsın halbuki saat 8den beri yardım salona şikayetimi süyledım benım bilgisarım ceza almış gerekeni yepın dedım şimdi nerde cıkti bu lik ve bu lik ceza yemış tşekur ederım

Alıntı

selam benım bilgisarım 4 aydır ceza ustunde ceza geliyor bakın 288 saaat konuşma cezası gelmışti süre dolmamışti bu sefer bilgisarıma tekra ceza geldi bu sefer oynama cezası geldi bu sefer lik öz piranli buda bitmedi bu sefer lik heyaldi-bitti like ceza geldi yani 288 saat konuşma cezası bitmeden 2 ceza daha geldi bilgisara girmeden ceza geliyorsa buna haksıs ediyorla san ki otomotikr bağlamışler gerekeni yapın

Alıntı

selam benım bilgisarım 4 aydır ceza ustunde ceza geliyor bakın 288 saaat konuşma cezası gelmışti süre dolmamışti bu sefer bilgisarıma tekra ceza geldi bu sefer oynama cezası geldi bu sefer lik öz piranli buda bitmedi bu sefer lik heyaldi-bitti like ceza geldi yani 288 saat konuşma cezası bitmeden 2 ceza daha geldi bilgisara girmeden ceza geliyorsa buna haksıs ediyorla san ki otomotikr bağlamışler gerekeni yapın birde yasak veren kişiye süyleyın bu bilgisar akşamda beri şikayeçidiken nasıl oliyorki bu adam oyuna girdi ve ceza aldi sorun ltf

Alıntı
üsük adlı kullanıcıdan alıntı

sohbet edemiyorum lütfen banımı kaldıra bilirmisiniz

Alıntı

selam dün akşam yazmıştım bir sonuç almadım birde bir gün daha yasak geldi oynamadım halde bu ne kardeşım aydır bilyisarım ceza geliyor tanımadımğım liklerle ceza geliyor ltf buna bir cuzım alsan iyi olur hayaldibiti diye birlik almış cezayı dun akşamde öz piranli almıştı cezası bitmeden cezası vermezler neden buyle sorunlar yaşiyorum

Alıntı

selam bilgisarıma ceza gelmış tahir 02 05 2011 00 25 46 niçk --hayandi bitti yaziyor bir care bulsanız

Hangi sitede yasaklandıysanız o sitenin yönetimine mesaj yollayınız, nedenini sadece oradan öğrenebilirsiniz.
heso2121 - avatarı
heso2121
Ziyaretçi
30 Nisan 2011       Mesaj #116
heso2121 - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar bir sorunım var 4 ay dır bilyisarım hep banlaniyor fazla uzatmadan koniye girim 18/04/2011 288 konuşma cezası vermışler bu sure dolmadan 30/04/2011 bilgisara banlama bude bitmeden 01/05/2011 bude bitmeden 08/05/2011 banladılar bu nasıl oliyor soriyorım beyler en san 08.05.2011 13.04 .22.tarihine kadar yasaklamış niçk.canım kanıyor buna bir çare
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
30 Nisan 2011       Mesaj #117
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
heso2121 adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar bir sorunım var 4 ay dır bilyisarım hep banlaniyor fazla uzatmadan koniye girim 18/04/2011 288 konuşma cezası vermışler bu sure dolmadan 30/04/2011 bilgisara banlama bude bitmeden 01/05/2011 bude bitmeden 08/05/2011 banladılar bu nasıl oliyor soriyorım beyler en san 08.05.2011 13.04 .22.tarihine kadar yasaklamış niçk.canım kanıyor buna bir çare

Hangi sitede yasaklandıysanız o sitenin yönetimine mesaj yollayınız, nedenini sadece oradan öğrenebilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Haziran 2011       Mesaj #118
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben sefa211nickli leydim denetmen başkasına hakaretten dolayı 96 ban vermiş ama çetin yönetici oda 192 saat ban vermiş bir cezaya 2 ban haksılık değilmi yardımlarınız için şimdiden tşkler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Temmuz 2011       Mesaj #119
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
delal tarafın da ban yedım bu ne bicım oky yeri eylence olmasa şakalar da olmasana ne den ki bu oyunu kurdınız as admini alan biri hemen hava atarak ban attiyor bir şaka ne deniyle
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2011       Mesaj #120
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slmlar ben salon 307 de salon adminiyaki$ikli memoli bey (Salon Admini)tarafında n 96 saat engellendim haksız yere atıldım.sebep ne bilmiyom bi an evvel banın kalkmasını rica edeyom adminden şikayetçiyim çünkü sebep yok sadece bi arkadaşa slm verdim diye attı.nickim gonlumun_sesi