Arama

Haksız yere bir siteden yasaklandım, nereye şikayet edebilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Ekim 2019 Gösterim: 43.510 Cevap: 194
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm ben kader-siz-im ya ben kewel-7272 tarafından 6 saat yasaklandım bunu incelenmesini istiyom şimdi hal olsa sevinirim

Bu sitede de mi yasaklandınız?Değilse yasaklandığınız yerdeki yöneticilerle irtibata geçiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Eylül 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hakkarim.net'te haksız yere bir yönetici tarafından 2 gün engellendim.oynayamıyorum.2 gün beklerim ama haksız yere bekleyeceğim.çok sinirlendim.lütfen onu şikayet edebileceğim bir yol bulun ya da bir çözüm yolu söyleyin.teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hakaret olmadağı halde ban yedim ve bana erkek sin diyordu habire kendisi erkek çıktı sebebssiz ilkin sistemden attı sonra yardım ssalonuna gidecem derken 24 saat banladı benim nikim libelle_30 banlayanın niki ise*!!A$!L!!* salon 430 yöneticisi...YARDIMCI OLSANI SEVİNİRİM...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Hakaret olmadağı halde ban yedim ve bana erkek sin diyordu habire kendisi erkek çıktı sebebssiz ilkin sistemden attı sonra yardım ssalonuna gidecem derken 24 saat banladı benim nikim libelle_30 banlayanın niki ise*!!A$!L!!* salon 430 yöneticisi...YARDIMCI OLSANI SEVİNİRİM...

Bu sitede de mi yasaklandınız?Değilse yasaklandığınız yerdeki yöneticilerle irtibata geçiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

hakkarim şikayet

NİKİM muko-azo mehmet aktuğ tarafından hiç sebeb yokken haksız yere yasaklandım yöneticileri kimse kontrol etmiyormu insan kayırıyorlar lütfen yardımcı olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben facebookta engelendim boş yere kimseye hakarat yok kimsye kufur yok ve bana gelen mesaj insanları rıhatsız ediyormusum ben kanıt gormek istiyom
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2009       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

hakkarim net yasaklandım

salon 234 te optum admin haksız yere 96 saat yasakladı.Şikayet maili attım ama cevap veren olmadı henüz.Ne yapabilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2009       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

hakkarim net yasaklandım

07.10.08 tarihinde son oyun oynadığım salondan çıkış yaptım...hiç kimseyle bir konuşmam olmamasına ve site kurallarına aykırı hiçbir davranışta bulunmamama rağğmen sebebini bilmediğim ve kim tarafından yasaklandığımı dahi bilmediğim bi şekilde 08.10.2009 20:19:31 tarihine kadar yasaklanmış durumdayım.bilgisayarım yasaklı ve oyuna girememekteyim...yasaklı bulunan $ah$ehriyar) nici ile hiçbir aykırılıkta bulunmadığımı bilmenizi isterim...sorunumun çözülmesi ve yasağımın kalkması hususunda ilgilerinizi bekliyorum...ŞENOL KURAL
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2009       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

07.10.08 tarihinde son oyun oynadığım salondan çıkış yaptım...hiç kimseyle bir konuşmam olmamasına ve site kurallarına aykırı hiçbir davranışta bulunmamama rağğmen sebebini bilmediğim ve kim tarafından yasaklandığımı dahi bilmediğim bi şekilde 08.10.2009 20:19:31 tarihine kadar yasaklanmış durumdayım.bilgisayarım yasaklı ve oyuna girememekteyim...yasaklı bulunan $ah$ehriyar) nici ile hiçbir aykırılıkta bulunmadığımı bilmenizi isterim...sorunumun çözülmesi ve yasağımın kalkması hususunda ilgilerinizi bekliyorum...ŞENOL KURAL

Oranın yetkilileriyle irtibata geçerek gerekçelerini öğrenmeniz gerekmektedir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2009       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnm nickim ali023 haksızz yere 96 saat yasaklandım salon 180'de.şikayetçiyim hemen ilgilenmenizi istiyorum...