Arama

Haksız yere bir siteden yasaklandım, nereye şikayet edebilirim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Ekim 2019 Gösterim: 43.516 Cevap: 194
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
13 Ekim 2009       Mesaj #21
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bnm nickim ali023 haksızz yere 96 saat yasaklandım salon 180'de.şikayetçiyim hemen ilgilenmenizi istiyorum...

Derhal Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2009       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
14.10.2009 gunu saat 21.45 de 485 nolu salonda cıkan oyuncu yerıne gırdım.salon opu oyuna gırınce atıldım.baska yerde oyun oynayacaktım beDDua ısımlı op benı 96 saat yasakladı hıc bır sucum yokken.bu bılgısayar 96 saat yasaklanmıs mesajı aldım.bu kadar kolaymı atmak verılen deger bumu?benı yasaklayan banlayan beDDua ısımlı optan sıkayetcıyım.ilgınıze sımdıdın tesekkur ederım admınım.nıckım karamurat013
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Misafir; 14 Ekim 2009 23:01 Sebep: eksıklık
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2009       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN 192 SAAT SESSİZ SEVGİM TARAFINDAN 91 nolu salonunda DURDUK YERE BANLANDIM NİCKİM !!^hevidar^!! sonuna kadar şikayetciyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2009       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
haksız yere yasaklandım salon 165 de admin yasakladı ayrıyaten 347 deopum acil banım kaldırılsın
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
7 Kasım 2009       Mesaj #25
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

14.10.2009 gunu saat 21.45 de 485 nolu salonda cıkan oyuncu yerıne gırdım.salon opu oyuna gırınce atıldım.baska yerde oyun oynayacaktım beDDua ısımlı op benı 96 saat yasakladı hıc bır sucum yokken.bu bılgısayar 96 saat yasaklanmıs mesajı aldım.bu kadar kolaymı atmak verılen deger bumu?benı yasaklayan banlayan beDDua ısımlı optan sıkayetcıyım.ilgınıze sımdıdın tesekkur ederım admınım.nıckım karamurat013

Alıntı

BEN 192 SAAT SESSİZ SEVGİM TARAFINDAN 91 nolu salonunda DURDUK YERE BANLANDIM NİCKİM !!^hevidar^!! sonuna kadar şikayetciyim

Alıntı

haksız yere yasaklandım salon 165 de admin yasakladı ayrıyaten 347 deopum acil banım kaldırılsın

Hangi sitede yasaklandıysanız o sitenin sorumlusuna ulaşınız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2009       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben haksız yere ban yedim bunun sorulmasını istiyorum ltf
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
8 Kasım 2009       Mesaj #27
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben haksız yere ban yedim bunun sorulmasını istiyorum ltf

Nerede haksız yere ban yediyseniz oradaki yöneticilerle irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2009       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ******yetkilileri. benim adım özkan güçin nikim; 'özkan0465' şifrem 'HÖESHS' saat 19:18 bu akşam salon 328 de calimero* nikli arkadaşla normal bir şekilde konuşuyordum, konuşmam çok kısa ve azdı ve ne küfür ne taciz ne sözlü bir hakaret yoktu, Ancak kendini bilmez bir opçumu, admin mi bilmiyorum beni uyarısız sebepsiz yere yasakladı. ve de tam 240 saat yasakladı, şimdi ortada herhangi bir suçum yok beni yasaklatan kişinin nikide aynen yazacağım gibidir, 'MeRHaMeT DiLeMeM' sizden talebim bu yasağı ortadan kaldırmanız, ve bu kendini bilmezi cezalandırmanız. eğer bu dediklerim yapılmassa mahkemeye başvuracağımı ve sonu kime dayanırsa , arka çıkarsada tüm mahkemelere başvuracağımı belirtiyorum, saygılarımla
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
17 Kasım 2009       Mesaj #29
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

merhaba *******yetkilileri. benim adım özkan güçin nikim; 'özkan0465' şifrem 'HÖESHS' saat 19:18 bu akşam salon 328 de calimero* nikli arkadaşla normal bir şekilde konuşuyordum, konuşmam çok kısa ve azdı ve ne küfür ne taciz ne sözlü bir hakaret yoktu, Ancak kendini bilmez bir opçumu, admin mi bilmiyorum beni uyarısız sebepsiz yere yasakladı. ve de tam 240 saat yasakladı, şimdi ortada herhangi bir suçum yok beni yasaklatan kişinin nikide aynen yazacağım gibidir, 'MeRHaMeT DiLeMeM' sizden talebim bu yasağı ortadan kaldırmanız, ve bu kendini bilmezi cezalandırmanız. eğer bu dediklerim yapılmassa mahkemeye başvuracağımı ve sonu kime dayanırsa , arka çıkarsada tüm mahkemelere başvuracağımı belirtiyorum, saygılarımla

Hangi sitede sorun yaşadıysanız orada bu sorununuzu belirtiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2009       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
salon 236 da bulunan emşiyar opu nun arkadaşı Gül_Erdem: tühh sana
dediği taktirde emşiyar opu beni masadan atı daha sonra kendimi savurken alex admini bana 24 saat ceza verdi gereginin yapılmasını rica edrim