Arama

Haksız yere bir siteden yasaklandım, nereye şikayet edebilirim? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Ekim 2019 Gösterim: 43.382 Cevap: 194
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2010       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kimseye hakaret etmedim kimseye kötu söz söylemedim bir sohbet esnasında karşı daki oyuncu sizi bandlarım demesile sonra yok şaka dedi ve aramızda sohbet geçti sonra tekrar sizi badlarım dedi
bede ya cidi ya şaka derken vb aramızda sohbet geçti (^^^cennetim_karagözlerin^^^)tarafından 24 saat bandlandım haksızlık göruyorum mademki karşı taraf sohbet etmek istemiyor ise özelini kapatsın
Sponsorlu Bağlantılar
veya o an yetkili tarafından öyarılsın aniden keyfi biçimde bandlamak haksızlıktır (kötu söz .hakaret vb kelimeler kulanmadan )bandlamanın de kayda köraları olmalı _fatih_34_72.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2010       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrh ben yusuf_1907_ taq_tanemtarafında 490 salonda yasaklandım 96 ben kimseyle tartışmadım tek kelimadı yazmadım ama yasaklandım çok büyük haksız yapıldı lütfen yardımcı olun teşkürler
Sponsorlu Bağlantılar
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
7 Şubat 2010       Mesaj #43
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

mrh ben yusuf_1907_ taq_tanemtarafında 490 salonda yasaklandım 96 ben kimseyle tartışmadım tek kelimadı yazmadım ama yasaklandım çok büyük haksız yapıldı lütfen yardımcı olun teşkürler

Nereden yasaklandıysanız oradaki site yöneticileriyle iletişime geçiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2010       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm hakkarim net sensizim21 24 saat bilgisayarım saat yasaklanmıştır haksiz yerınde yasaklandım ve yöneticiden şikayetcıyım oyunda olan arkadaşla yönetci kuzenlerdı yani ona yardimci oldu ve benı attı şusanda bilgisayarımın başindayım ve saluna gırmek istıyorum lütfen düzetirmısınız cevabinizi bejklıyorum benım nikime cash_flow_kalk
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
10 Şubat 2010       Mesaj #45
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm hakkarim net sensizim21 24 saat bilgisayarım saat yasaklanmıştır haksiz yerınde yasaklandım ve yöneticiden şikayetcıyım oyunda olan arkadaşla yönetci kuzenlerdı yani ona yardimci oldu ve benı attı şusanda bilgisayarımın başindayım ve saluna gırmek istıyorum lütfen düzetirmısınız cevabinizi bejklıyorum benım nikime cash_flow_kalk

Nereden yasaklandıysanız oradaki site yöneticileriyle iletişime geçiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2010       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bu nasıl iştir adam hakaret ediyo bize üstüne bide ben yasaklanıyom 6 saat
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2010       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
adminim yakışıklı romeo adlı kanaldan prenomanyak tan haksız yere atıldım biri babam küfür etti bende ettim die beni attılar cvp bekliyorum gereğince yapılacağına arz ederim...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2010       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
salon 415 admini zor_bey tarafından haksız yere 12 saat ceza yedim gerekenin yapılmasını arz ederim.Sistem: :ZoR_BeY_25 tarafından atıldınız ve 12 saat yasaklandınız. Sebep:>> Hakaret<< Size haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız lütfen sebebi ile birlikte 34oyunu@hakkarim.net adresine mail gönderiniz. Haklı bulunursanız yönetici hakkında işlem yapılacaktır
xlax - avatarı
xlax
Ziyaretçi
21 Şubat 2010       Mesaj #49
xlax - avatarı
Ziyaretçi
salon 415 admini zor_bey tarafından sebebsiz yere 12 saat cezalandırıldım gereğinin yapılmasını arz edeerim.Sistem: :ZoR_BeY_25 tarafından atıldınız ve 12 saat yasaklandınız. Sebep:>> Hakaret<< Size haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız lütfen sebebi ile birlikte 34oyunu@hakkarim.net adresine mail gönderiniz. Haklı bulunursanız yönetici hakkında işlem yapılacaktır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2010       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
salon 415 admini zor bey tarafında haksız yere 12 saat cezalandırıldım gereğinin yapılmasını arz ederim.