Arama

Haksız yere bir siteden yasaklandım, nereye şikayet edebilirim? - Sayfa 13

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Ekim 2019 Gösterim: 43.478 Cevap: 194
üye - avatarı
üye
Ziyaretçi
10 Temmuz 2011       Mesaj #121
üye - avatarı
Ziyaretçi
slm bana biri hakaret etti yardım salonuna gitdigimde işlemlik bişey yok diyolar hiç yardımcı olmuyolar her gelmemde böyle oluyo haklı oluyum haksız oluyum adam kayıtsız ban atıyo as admin yardım salonuna geliyom kayıtsız banı actıramıyom böyle bi iş olurmu 5 saat sonra actı kaç senedir bu hakkarimnetde oynuyom böyle yapmaya devam ederlerse artık hiç girmem
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2011       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hesabınız geçici olarak bloke edildi hatası alıyorum hiç bi kural ihlali yapmadım kimseye kötu kufur bile etmedım baskalrı şifremi cok kes yanlış girmiş gizli yanıtı da biliyorum şifreyide biliyorum ama giremiyorum block oldu diyo ne ypmalıyım
Sponsorlu Bağlantılar
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
10 Temmuz 2011       Mesaj #123
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

slm ben sefa211nickli leydim denetmen başkasına hakaretten dolayı 96 ban vermiş ama çetin yönetici oda 192 saat ban vermiş bir cezaya 2 ban haksılık değilmi yardımlarınız için şimdiden tşkler

Alıntı

delal tarafın da ban yedım bu ne bicım oky yeri eylence olmasa şakalar da olmasana ne den ki bu oyunu kurdınız as admini alan biri hemen hava atarak ban attiyor bir şaka ne deniyle

Alıntı

slmlar ben salon 307 de salon adminiyaki$ikli memoli bey (Salon Admini)tarafında n 96 saat engellendim haksız yere atıldım.sebep ne bilmiyom bi an evvel banın kalkmasını rica edeyom adminden şikayetçiyim çünkü sebep yok sadece bi arkadaşa slm verdim diye attı.nickim gonlumun_sesi

Alıntı
üye adlı kullanıcıdan alıntı

slm bana biri hakaret etti yardım salonuna gitdigimde işlemlik bişey yok diyolar hiç yardımcı olmuyolar her gelmemde böyle oluyo haklı oluyum haksız oluyum adam kayıtsız ban atıyo as admin yardım salonuna geliyom kayıtsız banı actıramıyom böyle bi iş olurmu 5 saat sonra actı kaç senedir bu hakkarimnetde oynuyom böyle yapmaya devam ederlerse artık hiç girmem

Hangi sitede yasaklandıysanız o sitenin yönetimine mesaj yollayınız, nedenini sadece oradan öğrenebilirsiniz.
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
10 Temmuz 2011       Mesaj #124
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Hesabınız geçici olarak bloke edildi hatası alıyorum hiç bi kural ihlali yapmadım kimseye kötu kufur bile etmedım baskalrı şifremi cok kes yanlış girmiş gizli yanıtı da biliyorum şifreyide biliyorum ama giremiyorum block oldu diyo ne ypmalıyım

Hangi sitede yasaklandıysanız o sitenin yönetimine mesaj yollayınız, nedenini sadece oradan öğrenebilirsiniz.
serhat7256 - avatarı
serhat7256
Ziyaretçi
12 Ağustos 2011       Mesaj #125
serhat7256 - avatarı
Ziyaretçi
(*YA*SEN*YA*ÖLÜM*):
Üye sayfası
serhat7256: slm
(*YA*SEN*YA*ÖLÜM*): as
serhat7256: ben haksıs yere masadan atıldım
serhat7256: vural iletişim yöneticisi
(*YA*SEN*YA*ÖLÜM*): yokya
serhat7256: tarafından
serhat7256: VURAL_İLETİSİM yöneticisi oynadığı 397 nolu masada serhat7256 oyuncusunu oyundan attı.VURAL_İLETİSİMo 1 FaCiaDı:6 serhat7256:8 *)(asi fatos)(* :23 yildirim 21:21 El sayısı:52.el 12.08.2011 14:49:28, Domino, Herkes kendine. Size haksızlık yapıldığını düş
serhat7256: hiç bir konuşma veya uyarı yapılmadan
serhat7256: aloooo
(*YA*SEN*YA*ÖLÜM*): efendim
serhat7256: bir şikayette
serhat7256: bulunuyorum
serhat7256: efendim değil
serhat7256: gerekeni yapın
serhat7256: bişey yapacakmısın

Sistem: VURAL_İLETİSİM yöneticisi oynadığı 397 nolu masada serhat7256 oyuncusunu oyundan attı.VURAL_İLETİSİM[o 1 FaCiaDı]:6 serhat7256[]:8 [*)(asi fatos)(* ]:23 [yildirim 21]:21 El sayısı:5/2.el [12.08.2011 14:49:28], Domino, Herkes kendine. Size haksızlık yapıldığını düşünüyorsanız k düğmesine basarak bu mesajı kaydedip yardım salonundaki yöneticilerimize başvurunuz. Haklı bulunursanız yönetici hakkında işlem yapılacaktır.
Üye sayfası

haksz yere ban yedim gerekeni yapılmasını arz ederim

TEŞEKÜRLER...
bihter_hazal - avatarı
bihter_hazal
Ziyaretçi
12 Ağustos 2011       Mesaj #126
bihter_hazal - avatarı
Ziyaretçi
Ya yardım edin ben forum alevde haksız yere suçalndım 382 gün girmem yasak ama haksız yere oda 1 kerecik ama bir kerecik flood yzünden
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
13 Ağustos 2011       Mesaj #127
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
bihter_hazal adlı kullanıcıdan alıntı

Ya yardım edin ben forum alevde haksız yere suçalndım 382 gün girmem yasak ama haksız yere oda 1 kerecik ama bir kerecik flood yzünden

Yasaklandığınız sitenin yöneticisi ile irtibata geçmeyi deneyin.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Sen sadece aynasin...
polat_91 - avatarı
polat_91
Ziyaretçi
15 Ağustos 2011       Mesaj #128
polat_91 - avatarı
Ziyaretçi
BEN CANDAN ÖTE TARAFINDAN 18 SAAT YASAKLANDIM BOŞ YERE KENDİ GÖREVİ YAPMADIĞINI HATIRLATIĞIM İÇİN HAKARET YAZARAK YASAKLADI BÖYLE BİŞEYU OLABİLİTMİ
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
15 Ağustos 2011       Mesaj #129
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
polat_91 adlı kullanıcıdan alıntı

BEN CANDAN ÖTE TARAFINDAN 18 SAAT YASAKLANDIM BOŞ YERE KENDİ GÖREVİ YAPMADIĞINI HATIRLATIĞIM İÇİN HAKARET YAZARAK YASAKLADI BÖYLE BİŞEYU OLABİLİTMİ

özday38 - avatarı
özday38
Ziyaretçi
15 Ağustos 2011       Mesaj #130
özday38 - avatarı
Ziyaretçi
haksız yere atıldım yeniden balanmak istiyorum