Arama

Haksız yere bir siteden yasaklandım, nereye şikayet edebilirim? - Sayfa 15

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Ekim 2019 Gösterim: 43.573 Cevap: 194
asyam-hülyam - avatarı
asyam-hülyam
Ziyaretçi
6 Aralık 2011       Mesaj #141
asyam-hülyam - avatarı
Ziyaretçi
ben 72 salondan oynumu oynuyordum
yav yav dıye bir nik geldi bana
Sponsorlu Bağlantılar
küfür edince bende ettim sonra gökhan adlı niki kulanan op gelip beni masadan attı
sonra benide bilgisayarımıda bandlandı hakımı istiyorum ve yapılan haksızlığıda ceza varilsin
musacan - avatarı
musacan
Ziyaretçi
28 Aralık 2011       Mesaj #142
musacan - avatarı
Ziyaretçi
slm
ben musacan _beni canemsin opr_ haksız yerde bana ceza verdi internet hatım gitti benim ne suçum hat gitmişti adam bana 48 ceza verdi bunlar ne biçim opr yardımcı olurmusunuz
Sponsorlu Bağlantılar
alvaromazlum - avatarı
alvaromazlum
Ziyaretçi
1 Ocak 2012       Mesaj #143
alvaromazlum - avatarı
Ziyaretçi
beni haksız yere masdan attı 2 kişi masadan çıkmıştı ve benle bi kişi daha kalmıştık bende optan reca ettim oyunu bitirelim die oyuna girdi sonra beni masdan attı ve neden attım die sordum bişey demedi şikayet edecegimi söleyince bana 96 saat enqel verdi şikayetçiyim beni masdan atan opun nicki masa 196da op beni o masadan attı çünkü lütfen enqelimide kaldırın cezasınıda verin nick i bu: ^^^deli yürek^^^
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2012       Mesaj #144
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb ben salon 166 da yalan ask lara inad beni banladı 100 saat ben ne yapcam ltfen cvp verin salon 166 da yalan ask lara inad bana küfür edip hakkaret edip banladılar geriği yapılmasını arz ederim
hayattan firari - avatarı
hayattan firari
Ziyaretçi
17 Ocak 2012       Mesaj #145
hayattan firari - avatarı
Ziyaretçi
15 01 2012 tarihinde akşam saat 23 43 sularun gülbuse denetmen tarafında haksız bana magruz kaldım gereginin yapılmasını rica ediyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2012       Mesaj #146
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm benim nik tarik056 site denetleyicisi ferhat tarafından 48 banyedim küfürde etmemişim eyer ben küfür etmişsem yada bişey demişsem beni sanaldan men edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2012       Mesaj #147
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hazksız yere ben ban yedim bana küfür etti ban ben yedim lütfen yardım edin ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2012       Mesaj #148
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm 114 nolu salonda bi oyun esnasında kaybeden arkadaş yenilgeye dayanamayıp sağa sola sataştı herkes şikayetçi oldu ondan tartıştık tanıdığı bi opu çağırarak beni şikayet etti haksız yere beni yasakladı çok ağır geldi bna lütfen ilgilenin banlayan GreeN EyeS arkadaşını korudu lütfen ilgilenin sizi bekliyorum tşkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2012       Mesaj #149
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm 114 nolu salonda bi oyun esnasında kaybeden arkadaş yenilgeye dayanamayıp sağa sola sataştı herkes şikayetçi oldu ondan tartıştık tanıdığı bi opu çağırarak beni şikayet etti haksız yere beni yasakladı çok ağır geldi bna lütfen ilgilenin banlayan YAZGI arkadaşını korudu lütfen ilgilenin sizi bekliyorum tşkürler.. haksız yere yasaklandım ltfen yardımcı olun
aksarayli_can - avatarı
aksarayli_can
Ziyaretçi
18 Şubat 2012       Mesaj #150
aksarayli_can - avatarı
Ziyaretçi
slm salon321de oyun oynarken bı oyuncunun haksızlık yaptıgını gordum be bende adam gıbı oyun oyna dedım op geldı opada kışıye yazdıgımı yanı ne yazdıgımı soyledım ama op bana hıc bı cevap verneden masadan cık tı tam oyunu alacam baktımkı 12sat ban atmış ve benım bu banın haksız oldugunu duban atan oıseşunerek sılet etmek ıstıyorum ve op hakında gereklı ışlemın yapılmasını rıca edıyorumbanlanan nıkım aksarayli_canbanatan op ısebeyza 06ltfen cevap beklıyorum sıteye gıremıyorum şımdıden tşklr