Arama

Modemde sorun olmamasına rağmen internet yok, sorun neden oluyor?

Güncelleme: 8 Aralık 2013 Gösterim: 10.552 Cevap: 8
recepkaymak - avatarı
recepkaymak
Ziyaretçi
1 Ağustos 2009       Mesaj #1
recepkaymak - avatarı
Ziyaretçi
Msn MadMsn MadMsn MadMsn MadMsn Madinterneti modemi açıp kapatınca geliyor ve 5 dakka sonra gidiyor...modemde kesinlikle sorun yokmuş...pcde var ama nedenini tam olarak anlayamadım...virüs olabilir ama bir kaç antivirüs programında aradım bulamadım...SİZCE NEDENİ NEDİR? SORUNUMA YARDIMCI OLACAK YARDIM SEVENLERE....duyrulur...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ağustos 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Tam problemin kaynagini size belitmem mumkun deil fakat ayni sorun bendede vardi.Tam 3 kere moden degistim pc de ise kurmadigim virus programi kalmadi fakat bi care bulamadim.Ama en son telefon kablolarini kontrol ettirdimMsn Happysorun telefon kablolarindaydi.Simdi cok rahatim sizde telefon kablolarinizi kontrol ettirin orda problem olabilir...
Sponsorlu Bağlantılar
ozti - avatarı
ozti
Ziyaretçi
1 Ağustos 2009       Mesaj #3
ozti - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
recepkaymak adlı kullanıcıdan alıntı

Msn MadMsn MadMsn MadMsn MadMsn Madinterneti modemi açıp kapatınca geliyor ve 5 dakka sonra gidiyor...modemde kesinlikle sorun yokmuş...pcde var ama nedenini tam olarak anlayamadım...virüs olabilir ama bir kaç antivirüs programında aradım bulamadım...SİZCE NEDENİ NEDİR? SORUNUMA YARDIMCI OLACAK YARDIM SEVENLERE....duyrulur...

Sadece virüs programları ile taratman yeterli olmayabilir , spy tarzı bir şey de olabilir virüs programları onları göremeyebiliyor bir spywarm programı kurup taratıp tekrar deneyin virüs kadar zararlı olmayıp sizdeki sorunlara sebep olan spy'lar bulunmaktadır , denemenizde fayda var...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selam Arkadaşlar;

Benim sorunum şu windows xp benim pcde d ve c de kuru idi c'ye format attım modemi tekrar yükledim kullanıcı adımı ve şifremi girdim ppp connection bağlantısıda bilgisayarı internete bağladım.Ama internet exploreri açtığımda hiçbir yere girmiyor msn açmıyor dns ve ip leri değiştirdim yine olmuyor.Ama d'de kullanmak istemiyorum çünkü d sürücüsünde de sürekli bağlantım kopup duruyor 5 10 dk'da bir falan.Sorun nerede olabilir modemimin markası conexant usb modem.güncellemem gerektiğine inanmıyorum çünkü aynı modem d sürücüsünde çalışıyor internetede bağlanıyor yardımcı olabilecek biri varsa lütfen eklesin zor durumdayım quarishma@hotmail.com
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Kasım 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bnimki eskiden yani 1 2 gün önce açılıodu artık bozuk dediklerinizi yaparım sorun deil :d
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler bizimde aynı sorun wr modemde swich de de net war ama nedense birine gelirken net birine gelmio pclerin nabmak lasım lütfen yrdımmmmmMsn Sad(((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynen ya bendede o war modem pikatel usb modem ama noluyosa gelmiyor yokmu bulan sunu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2013       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İnternet kablosunu başka bir bilgisayara takınca netim oluyor fakat kendi bilgisayarıma takınca olmuyor sebebi ne olabilir.
Asdasads - avatarı
Asdasads
Ziyaretçi
8 Aralık 2013       Mesaj #9
Asdasads - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar sistemi geri alin duzelir belki.