Arama

Metal müzik dinleyenlerin psikolojik sorunları olabilir mi?

Güncelleme: 30 Mayıs 2015 Gösterim: 3.763 Cevap: 6
jake422 - avatarı
jake422
Ziyaretçi
5 Ağustos 2009       Mesaj #1
jake422 - avatarı
Ziyaretçi
Çevremde metal müzik dinleyen insanların hepsi piskopat damgası yiyor ben de linkin park hastasıyım bu nedenle durmadan annemin piskopat baskısı altında kalıyorum ama müziğimden vaz geçemiyorum acaba metal müzikten hoşlananların gerçekten piskolojik bir sorunu var mıdır?? Msn ThinkingMsn Dunno
Sponsorlu Bağlantılar
exodus - avatarı
exodus
Ziyaretçi
5 Ağustos 2009       Mesaj #2
exodus - avatarı
Ziyaretçi
hayır bu tamamen insanların önyargısı metal bir tercih meselesidir bende metal dinliyorum ama gayet normal bir insanım etrafımdakilerde öyle insanların piskolojik sorunlarını müziğiyle bağdaştırmak fazlasıyla yanlış bir hareket
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ağustos 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
jake422 adlı kullanıcıdan alıntı

Çevremde metal müzik dinleyen insanların hepsi piskopat damgası yiyor ben de linkin park hastasıyım bu nedenle durmadan annemin piskopat baskısı altında kalıyorum ama müziğimden vaz geçemiyorum acaba metal müzikten hoşlananların gerçekten piskolojik bir sorunu var mıdır?? Msn ThinkingMsn Dunno

Bu sadece bir tercih meselesidir.Metal rap rock vs...gibi muzik turlerini yapanlarin giyindikleri kiyafet tarzlarindan olsa gerek milletimizde bir psikopatlik on yargisi almis basini gidiyo.Siz boyle sacma seylere kafa yormayin keyfiniz hangi tur muzik dinlemek istiyosa dinleyin.Iyi gunler...Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
metal bir yaşam tarzıdır <3 metal
Ezgi895 - avatarı
Ezgi895
Ziyaretçi
11 Eylül 2012       Mesaj #5
Ezgi895 - avatarı
Ziyaretçi
Bence bu saçmalık .Metal bazı insanlar için sadece gürültüdür . Sen dinlerken çok güzel sesler duyarsın ama annen baban bu müziklere alışık değil.
Seni gürültü müziklerini seven damgası vurmuşlar . Onlar Türkü türk sanat müzikleriyle büyümüşken sen Rock Pop yada metal gibi müziklerin arasında büyüdün . Kendini Deli sanmana gerek yok Msn Grin ( o müzikleri bende dnliyorum Msn Grin )
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
psikolojik sorunla belki olabilir ama bence içinden gelen sesleri dışarıya çıkartamadığı için metal müzik dinleyince içindeki duygu her neyse bunu bu şekilde döküp rahatlayacağını düşündüğü için dinler rahatlamak için.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mayıs 2015       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
metal müzik hastasıyım ve sadece ailem değil çevremdeki insanların çoğundan psikopat mısın derlermiş gibi bakışlar alıyorum. üstelik linkin park tan daha gürültülü gruplar dinlediğim de oluyor -deathcore tarzı vs.- ve insanlar buna çok garip bakıyor satanist damgası yemek bile mümkün :/ ancak yalnız değiliz ve bu müziğin iyi hissettirmesi geri kalan sebep ve sonuçları yok ediyorMsn Happy