Arama

Başka bilgisayardaki bir oyunu kendi bilgisayarıma nasıl taşıyabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Nisan 2015 Gösterim: 7.127 Cevap: 6
7889 - avatarı
7889
Ziyaretçi
6 Ağustos 2009       Mesaj #1
7889 - avatarı
Ziyaretçi
halamın oğlunda sniper elite oyunu var. benim bilgisayarımdada olmasını istiyorum hangi dosyaları cd ye atsam kendi bilgisayrımda oynarım lütfenn acilll
EN İYİ CEVABI ozti verdi
Alıntı
7889 adlı kullanıcıdan alıntı

halamın oğlunda sniper elite oyunu var. benim bilgisayarımdada olmasını istiyorum hangi dosyaları cd ye atsam kendi bilgisayrımda oynarım lütfenn acilll

Sponsorlu Bağlantılar
Oyunun setup'ı yani kurulum dosyası olmadan oyunu çalıştırmanız çok zor , ama eğer setup'ı yok ise ve kopyalamak istediğiniz bilgisayar ile oyunun kurulu olduğu bilgisayar aynı özellikleri taşıyor ve işletim sistemi aynı ise oyunun kurulu olduğu dizini bulun eğer değişiklik yapmamış iseniz Bilgisayarım > C:\ > Program Files > Oyunun İsmi ... bu dizini bulun ve o klasörü komple kopyalayın disk'i ve deneyin...
ozti - avatarı
ozti
Ziyaretçi
6 Ağustos 2009       Mesaj #2
ozti - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
7889 adlı kullanıcıdan alıntı

Sponsorlu Bağlantılar
Oyunun setup'ı yani kurulum dosyası olmadan oyunu çalıştırmanız çok zor , ama eğer setup'ı yok ise ve kopyalamak istediğiniz bilgisayar ile oyunun kurulu olduğu bilgisayar aynı özellikleri taşıyor ve işletim sistemi aynı ise oyunun kurulu olduğu dizini bulun eğer değişiklik yapmamış iseniz Bilgisayarım > C:\ > Program Files > Oyunun İsmi ... bu dizini bulun ve o klasörü komple kopyalayın disk'i ve deneyin...
Tykhe - avatarı
Tykhe
VIP Tinky Winky
7 Ağustos 2009       Mesaj #3
Tykhe - avatarı
VIP Tinky Winky
Setup'ı flash belleğe atıp ordanda bilgisayarına yükleyebilirsin
GDFGD - avatarı
GDFGD
Ziyaretçi
8 Ağustos 2009       Mesaj #4
GDFGD - avatarı
Ziyaretçi
SETUP YOKKİ
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
8 Ağustos 2009       Mesaj #5
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
setup yoksa bu yolu deneyin ;
Alıntı
ozti adlı kullanıcıdan alıntı

... eğer setup'ı yok ise ve kopyalamak istediğiniz bilgisayar ile oyunun kurulu olduğu bilgisayar aynı özellikleri taşıyor ve işletim sistemi aynı ise oyunun kurulu olduğu dizini bulun eğer değişiklik yapmamış iseniz Bilgisayarım > C:\ > Program Files > Oyunun İsmi ... bu dizini bulun ve o klasörü komple kopyalayın disk'i ve deneyin...

jake422 - avatarı
jake422
Ziyaretçi
8 Ağustos 2009       Mesaj #6
jake422 - avatarı
Ziyaretçi
team viewer adlı programla birbirinizin pc sinde bağlantı kurabilirsiniz bu sayede oyunu diğer pc den kendininkine aktarabilirsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Nisan 2015       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
peki ya oyun 24 gb ise ?
o zaman ne yapacağuk hııı?