Arama

Çocuk dergisi nasıl yapabilirim?

Güncelleme: 4 Nisan 2015 Gösterim: 19.094 Cevap: 10
özlem tayfun - avatarı
özlem tayfun
Ziyaretçi
14 Nisan 2012       Mesaj #1
özlem tayfun - avatarı
Ziyaretçi
dergi yapacağım ve yardıma ihtiyacım var bu çocuk dergisi Msn Cry yapmam gerek birisi bana yardım etsin ve bu siteye yeni katıldım ve hiç birşey bilmiyorum lütfen dergimin içeriği nasıl olmalı bana yardım edin lütfen içinde neler olmalı bide yazı çocuk yemek tarifi felan yazarsanız sevinirim. NE OLR CEVAP YAZIN PAZARTESİYE YETİŞTİRMEM GEREKMsn SadMsn SadMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn Cry Msn CryMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn Cry Msn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn Cry Msn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn Cry Msn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn Cry

Sponsorlu Bağlantılar
ZeRGaNa - avatarı
ZeRGaNa
Ziyaretçi
14 Nisan 2012       Mesaj #2
ZeRGaNa - avatarı
Ziyaretçi
Canım derginde çocuk psikolojisinden kesinlikle bahsetmelisin.
Zorla çalıştırılan çocuklardan bahsetmelisin.ği
Sponsorlu Bağlantılar
Çocukların oyun oynaması gerektiğinden bahsetmelisin.
Çocukların sağlını olumsuz etkileyen faktörlerden bahsedebilirsin.

Umarım yararlı olur.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Nisan 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaaaaa arkadaşlar birisi çocuk dergisi yapmama yardım etsin yarına kadar yetiştirmeme yardım etsin nolur Msn Sad :=( Msn Sad :=(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Nisan 2013       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilmeceler fıkralar ilginç bilgiler
Electrify - avatarı
Electrify
Ziyaretçi
10 Nisan 2013       Mesaj #5
Electrify - avatarı
Ziyaretçi
Türk Standartları Enstitüsü Dergileri var onları inceleyerek bir dergi yapmanı tavsiye ederim Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2014       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çocuk dergisi nasıl hazırlayabilirim 1-2 hafta sonra hocaya verecemde
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Nisan 2014       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Önce kapak yapmalısınn sonra mutlaka icindekiler bölUmü yazmalisin söz yqzmalisin fıkra yazmalisinn siir yazz madde bagimlisi cocuklardan bahsett kucuk yasta ki evlendirilen cocuklardan bahsett cocuklarin oyunlarindan bahsettt
UMARIM YARDIMCI OLMUSUMDUR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2014       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BİRİSİ TÜRKÇE DERGİSİ NASIL YAPILIR ONU SÖYLESİN
ikra çelik - avatarı
ikra çelik
Ziyaretçi
24 Haziran 2014       Mesaj #9
ikra çelik - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yaaaaa arkadaşlar birisi çocuk dergisi yapmama yardım etsin yarına kadar yetiştirmeme yardım etsin nolur Msn Sad :=( Msn Sad :=(

çocukların çok seveceği yemek tarifleri çocuklara göre oyun ve maske nasıl yapılır peçeteden çiçek nasıl yapılır labirent oyunları onların gülebileciği fıkralar ve bilmeceler koyabilirsin hatta hikayede yazabilirsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mart 2015       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Varsa örnek linkini atabilir misiniz ?