Arama

Mezun olduğum bölüme göre formasyon almam mümkün olur mu? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Eylül 2012 Gösterim: 51.428 Cevap: 37
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2011       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
anadolu ünv aöf kamu yönetimi mezunuyum formasyon almak istıyorum basvurular nezaman ve nasıl olacak yatrdımcı olursanbız sevınırım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2011       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba çevre mühendisliği ingilizce mezunuyum.pedagojik formasyon alarak ingilizce öğretmeni olabilir miyim?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Eylül 2011       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim anlamadıgım bir sorun var işletme öğretmenliği varda işletme fakültesinden mezun olan kişiler işletme öğretmeni olabilmek için neden formasyon verilmiyor bir matematik fizik bölümünü okuyanlar formasyonla ögretmenlık hakları doguyorda matematik ögretmenliği fizik öğretmenliği adı altında da bölümler var ...üniversitelerin ilgili böülmelrinde işletme öğretmenliğide var niye bu hak verilmiyor kamu yönetimine veriliyor bir türlü anlamam bununla ilgili kilgili olan kişi bir açıklama yapabilir mi acaba merak ediyorum yoksa ben durumu üniversitelere yazı gönderek yapıcam ....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Şubat 2012       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
atkadaslar ben beden egıtımı ogretmenlıgı mezunuyum.okul oncesı ogretmenlık formasyonu alma ımkanım varmı acaba..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mart 2012       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
açıköğretim fakültesi işletme mezunuyum.formasyon alabılıyormuyum,alırsam öğretmen olarak atanabilirmiyim

--------------------------------------------------------------------------------
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2012       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ortaöğretim Alan Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans programını tamamlamayan formasyon alsa da işe yaramayacak mı?

Tabloda yer aldığı üzere; Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Hukuk Fakültesi ve Kamu Yönetimi bölümü mezunlarının öğretmen olma hakları vardır. Ancak bu bölüm mezunlarının yanında işareti bulunduğun için, bu bölüm mezunlarının öğretmen olabilmesi için Ortaöğretim Alan Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans programını tamamlamış olması gerekmektedir.

demişsiniz. sadece Ortaöğretim Alan Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans programı ya da sadece formasyon işe yaramıyor mu?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Eylül 2012       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar işletme bölümüne formasyon veren üniversiteler var ama işletme mezunları formasyon alamıyor diyorlar çizelgeye göre de işletme öğretmenliği yazıyor işletme öğretmenliğinde okuyan kişinin formasyon almasına gerek yok ben işletme mezunuyum formasyon alabilir miyim anlayamadım bilginiz varsa cevaplarsanız çok teşekkür ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Eylül 2012       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2005 niğde üniversitesi jeoloji mühendisliği mezunuyum formasyon alabilirmiyim