Arama

Adet bitiminden sonra kasığımdaki ağrının nedeni ne olabilir?

Güncelleme: 8 Ağustos 2009 Gösterim: 2.299 Cevap: 3
ben ebru - avatarı
ben ebru
Ziyaretçi
8 Ağustos 2009       Mesaj #1
ben ebru - avatarı
Ziyaretçi
ben 38 yaşındayım. 12 senedir sipral yöntemiyle gebelikten korunuyorum. adetim düzenli oluyor. fakat adet bitiminden 1 gün sonra kasığımda ağrı başlıyor ve sadece 1 gün sürüyor. bu arada hafif kanamada oluyor. bunun sebebini öğrenebilir miyim. teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ben ebru adlı kullanıcıdan alıntı

ben 38 yaşındayım. 12 senedir sipral yöntemiyle gebelikten korunuyorum. adetim düzenli oluyor. fakat adet bitiminden 1 gün sonra kasığımda ağrı başlıyor ve sadece 1 gün sürüyor. bu arada hafif kanamada oluyor. bunun sebebini öğrenebilir miyim. teşekkürler

Sebebini söyleyecek statüde değiliz.ancak yönlendirme yapabiliriz.Lütfen doktora başvurunuz.Geçmiş olsun.
Sponsorlu Bağlantılar
reymysterio619 - avatarı
reymysterio619
Ziyaretçi
8 Ağustos 2009       Mesaj #3
reymysterio619 - avatarı
Ziyaretçi
Malesef bunun cevabını sitede veremeyiz..._KleopatrA_'nında dediği gibi lütfen bir doktora başvurunuz.Teşekür ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ben ebru adlı kullanıcıdan alıntı

Doktora gorunmenizde fayda var.Birde 12 senedir sipral kullandiginizi soyluyorsunuz.O zaman napmaniz gerekenide biliyorsunuzdur her 6 ayda bir kontrole gitmelisiniz.Sipralin ete kaynama olasiligi yuksek.Agrilariniza gelince agir kaldirmaktan bile kaynaklanabilir.En dogru cevabi size jinekolog verecektir hoscakalin...