Arama

Bilgisayar açıldıktan hemen sonra kapanıyor, nedeni ne olabilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2012 Gösterim: 28.963 Cevap: 39
sameta - avatarı
sameta
Ziyaretçi
6 Ağustos 2009       Mesaj #1
sameta - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarım açılıp hemen kapanıyor ne yapmalıyım
EN İYİ CEVABI Dipsy_ verdi
Arkadaslar benım msn 9.0 Acıldıkdan 10 sanıye sonra falan otomatık olarak tekrar kapanıyo baska pc lerde msn acılıyo ama kendı pc m de acılmıyo yardım edermısınız ?? Msn nı tekrar sılıp yukledım olmadı :S Yardımlarınızı beklıyorum sımdıden tesekkur ederım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ağustos 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sameta adlı kullanıcıdan alıntı

Virüs olabilir.Format atmayı deneyiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
ozti - avatarı
ozti
Ziyaretçi
6 Ağustos 2009       Mesaj #3
ozti - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sameta adlı kullanıcıdan alıntı

Sorununuzun donanımsal mı yoksa yazılımsal mı olduğunu anlamak bu şekilde zor , fakat işlemcinizin fanı arızalanmış olabilir fanı kontrol edin , vs yazılımsal olarak da virüs yada herhangi bir zararlı yazılım bulaşmış olabilir, güvenli kip'te açmayı deneyin bilgisayar açılırken F8'e basın sürekli güvenli mod'da açmayı deneyin eğer açılırsa ve kapanmazsa donanımsal değildir bu sefer virüs ihtimali olabilir güncel bir antivürüs prog kurup taratmayı deneyin , geri yükleme yapmayı deneyin hiç biri olmaz ve yazılımsal bir sorun olduğu kesinleşirse format atmaktan başka çareniz kalmayabilir..
Dipsy_ - avatarı
Dipsy_
Ziyaretçi
21 Eylül 2009       Mesaj #4
Dipsy_ - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Arkadaslar benım msn 9.0 Acıldıkdan 10 sanıye sonra falan otomatık olarak tekrar kapanıyo baska pc lerde msn acılıyo ama kendı pc m de acılmıyo yardım edermısınız ?? Msn nı tekrar sılıp yukledım olmadı Msn Confused Yardımlarınızı beklıyorum sımdıden tesekkur ederım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarımda yüklü olan Windows XP ye korsan uyarısı geldi. aldırmadım daha sonra bilgisayar kendiliğinden kapandı. acma tuşuna bastıım ama açılır gibi ama kapanıyor. daha sonra XP cd si ile format atmayı denedim yükleme bitmesine yakın pc kendini kapatıyor. neyapabilirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
windovs live messenger açılıyor ve hemen kapanıyor nedei nedir lütfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YAA arkadaşlar böyle bişey görmedim 1 haftayı gecti msn acılıp tekrar kapanıyor bilgisi olan arkadaşların bana yardımcı isterim msn kaldırdım yok format attım yine yok başka bilgisayarda bazen acılıyor yardımcı olursanız sevinirim
HACK3R57 - avatarı
HACK3R57
Ziyaretçi
7 Kasım 2009       Mesaj #8
HACK3R57 - avatarı
Ziyaretçi
msn açılıdıktan 10 sn sonra kapanıyor bunun sebebi ne olabilir ... msn son sürüm nedeni ni bulamadım bi yardım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn açınca kapanıyodu kendiliğnden ben format attım yeniden yükledim oldu ama yne aynı sorun oluştu format atmaktan bi hal oldu yokmu başka bi çözümm ya msnsiz kaldım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Aralık 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaaa arkdslar benım msn acılıyo 5 sanıye sonra kapanıo format dedınız attım formattan deıl neden kapanıo lutfen yardım edınnn ....