Arama

Bilgisayar açılışı için şifre koymuştum, unuttum, ne yapabilirim? - Sayfa 2

Güncelleme: 5 Aralık 2016 Gösterim: 153.307 Cevap: 77
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar f8 yontemi eskiden geçerliydi simdi bi ise yaramıyor.ondan aldırıs etmeyin derim benimde basımda öle bi dert war kesin çözüm bulan birii warsa yazsın sadece...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Aralık 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende windows 7 var şifre koydum açılmıyor ?? sizin yaptığınız yolları denedim güvenli modda açıldımı kocaman ekran geliyor yine şifre istiyor

Sponsorlu Bağlantılar
ÇOK ACİL YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ
HandSome - avatarı
HandSome
Ziyaretçi
8 Aralık 2010       Mesaj #13
HandSome - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ya benım bilgisayarım vındows 7 admınstator warya ona sıfre koydum unuttum olmadı f8 yapıyorum guvenlı mod da açıyorum ekran kocaman oluyo ama ne baslat menusu açılıyo ne de denetım masası gene sıfre ıstıyor..alt+del+ctrl yapıyorum olmuyo baska yontem warmı??

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bende windows 7 var şifre koydum açılmıyor ?? sizin yaptığınız yolları denedim güvenli modda açıldımı kocaman ekran geliyor yine şifre istiyor

ÇOK ACİL YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ

Windows 7 admin şifresi veya kullanıcı şifresini unuttuysanız sistem kurtarma yazılımı olan ERD Commander ile giriş yapabiliriz.

ERD Commander'i CD veya DVD'ye yazdırın. Eğer Administratordan başka kullanıcı hesabınız varsa ve Administrator'u daha önce hiç kullanmadıysanız ERD Commander'e ihtiyacınız zaten yok. 2 defa CTRL + ALT + DEL ile Administrator'a giriş yapabilirsiniz.

Eğer Administrator'e ve diğer kullanıcı hesabınıza şifre koyduysanız ve hatırlamıyorsanız ilk yapacağınız Administrator'un şifresini ERD Commander ile kırıp Administrator ile giriş yapın. Daha sonra ilgili oturumun şifresini Denetim Masası > Kullanıcı Hesaplarından değiştirebilirsiniz. Aşağıdaki resimde ERD Commander'de nereden şifre değiştireceğiniz gösteriliyor.İndirmek için Tıklayınız.rardan çıkarıp.Cdye yazdırınız.

ERDCommander2005 lock
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen bilqisayarıma şifre koydum unuttum 78 tuşuna bas diyolar olmasa bi da açamıcam die korkuom ne yapcam
bi çaresi olmalı format atsam olurmu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben leptopuma şifre koydum ama bulamıyorum unuttum ne yapabilirim acil yardım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mart 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya benım bilgisayarım vındows 7 admınstator warya ona sıfre koydum unuttum olmadı f8 yapıyorum guvenlı mod da açıyorum ekran kocaman oluyo ama ne baslat menusu açılıyo ne de denetım masası gene sıfre ıstıyor..alt+del+ctrl yapıyorum olmuyo baska yontem warmı??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bilgsyrm parolamı kabul etmiyordu sonunda cok ugrastım ve yaptım parolam rakamdan olusyordu 0 tusuna basmak için m tusunu kullandım acıldı fakat denetim masamı actıgımda kullanıcı hesaplarından sifremi kaldırmaya calısyorum fakat kullanıcı hesapları bomboş cıkıyor ne yapmam gerek hala sifremde 0 yerine m ye basıyorum ancak o zmn oluyor lütfen cok acil bi yardım istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ağustos 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1-Bilgisayarın acıyoruz.
2-acılırken sürekli F8 tusuna basıyoruz
3-biraz bekledikten sonra ekran acılıyor
4-daha sonra güvenli moda tıklıyoruz
5-administrator paneline giroruz
6-daha sonra baslat denedim masası değip şifre değiştirebiliyoruz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
adminstatör de şifreli
asikayakci - avatarı
asikayakci
Ziyaretçi
1 Eylül 2011       Mesaj #20
asikayakci - avatarı
Ziyaretçi
boot özelliği olan recovery programlarını cd.ye yazdırarak
bilgisayarı cd den başlatın ve şifreyi kaldırın..