Arama

Bilgisayar açılışı için şifre koymuştum, unuttum, ne yapabilirim? - Sayfa 6

Güncelleme: 5 Aralık 2016 Gösterim: 153.284 Cevap: 77
_Ceyda_ - avatarı
_Ceyda_
Ziyaretçi
28 Nisan 2013       Mesaj #51
_Ceyda_ - avatarı
Ziyaretçi
F8'e basıp güvenli modda açınız.Admin'den girin ve şifreyi kaldırın.Olması gerekiyor.Eğer f8'e basmada sorun yaşıyorsanız lütfen CTRL+ALT+DEL yapın.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Haziran 2013       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
admin die bşey yazmıyokıi
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
7 Haziran 2013       Mesaj #53
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

admin die bşey yazmıyokıi

Ne tür bir yönetem izlediğinizi söylerseniz yardımcı oluruz. Hangi işletim sistemi kullandığınızı felan da belirtiniz lütfen.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
hackinqq - avatarı
hackinqq
Ziyaretçi
14 Temmuz 2013       Mesaj #54
hackinqq - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Ben Geçen Günlerde Vestel ONYX Tablet Pc Wi-Fi VP 70 Adında Bir Tablet Pc Aldım. Ben Buna Kimse Giremesin Diye Parola Koydum Ve Ertesi Gün Bir Baktım ki Şifreyi Unutmuşum. Tablete Girilmiyor Daha Önce Deseni Unuttuğumdan Gmail Hesabımı Sordu Girdim Ondan Sonra Açıldı Ve Ondan Bir Hafta Sonra Yine Şifreyi Unuttum Tam 150 Kere Şifreyi Yanlış Girdim ama Benden Gmail Hesabı İstemedi Hard Reset Diye Bir İşlem Varmış Tablete Format Gibi Arkadaşlar N'olur Bana Geri Dönün Ve Şu Sorunuma Çözüm Bulun. (Bende Daha Bugün Üye Oldum MK'ya)
iceslush - avatarı
iceslush
VIP ETC
14 Temmuz 2013       Mesaj #55
iceslush - avatarı
VIP ETC
Vestel bayiilerinde format atıyor olmaları lazım bence biraz düşünün aklınıza gelmesse kendiniz pek kurcalamayın Vestel bayiilerine götürün.
http://www.msxlabs.org/forum/signaturepics/sigpic813898_4.gif
hackinqq - avatarı
hackinqq
Ziyaretçi
14 Temmuz 2013       Mesaj #56
hackinqq - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
JawsKaan adlı kullanıcıdan alıntı

Vestel bayiilerinde format atıyor olmaları lazım bence biraz düşünün aklınıza gelmesse kendiniz pek kurcalamayın Vestel bayiilerine götürün.

Arkadaşım Onlar Ayak Üstümü Atıyorlar Formatı Yoksa 1-2 Hafta Bekliyormusun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2013       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimki olmuyor ne yapabilirim başkaa?? Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2013       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bios pilini çıkardıktan sonra 24 saat boyunca takılmaması gerekiyorr 24 saat geçtikten sonra taksan olur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2014       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler bilgisayarım sony vaio windows7 babm şifre koydu artık kullanamıyorum biri yardım edebilmi şöle gizlice girip gizlice çıkabileceğim bişi varsa ????????????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mart 2014       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayar açılırken sürekli F8 tuşuna basın seçim sayfası geldiğinde güvenli mod'da başlatı seçin şifre sormadan güvenli mod açılır.Daha sonra başlat > ayarlar > denetim masası > kullanıcı hesap'larına gelin ve yeni bir kullanıcı hesabı yaratın.Daha sonra bilgisayarı tekrar başlatın ve yarattığınız yeni kullanıcı hesabını seçerek bilgisayarınızı açabilirsiniz. demişsin ama win 7 ultimate de çalışmıyor Msn Happy