Arama

Metin 2 oyununu yükleyemiyorum hata veriyor, nedeni nedir? - Sayfa 19

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Temmuz 2014 Gösterim: 69.086 Cevap: 202
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mayıs 2012       Mesaj #181
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn metin2yi 5yıl oynadım .eline ne gecti diye sorarsanız bi ... gecmedi. sizde zamanınızı metin2 oynayarak bosa gecirmeyin bnden size tavsiye.Ha illa bn oynayacagım diyorsanız pvp oynuyacaksınız metin2 trnin simgesine sag tıklayın özellikler deyin oradan dosya konumunu ac deyin . sonra indirdiginiz dosyaya girin .tümünü sec deyin metin2nn dosya konumunun icine atın ve oyununuza oyunun simgesinden girin. artık ne yapacaksanız. hangi karekteri acım diyede sorarsanız en iyi karekter sura karabüyüdür iyi gunler.
Sponsorlu Bağlantılar
METİN DURNA - avatarı
METİN DURNA
Ziyaretçi
4 Haziran 2012       Mesaj #182
METİN DURNA - avatarı
Ziyaretçi
bnde metin 2'yi yüklüyom yükleniyor kuruluma gelınce bozuk dosya diyor nedeni nedir acaba solermısınız:

Sponsorlu Bağlantılar
dediğim gibi dosyalarda bozukluk kaynaklana bilir şu yöntemle çözmeyi deneyelim siz bana isimlerinizi verseniz dağa iyi olacak ama sen her halde resmi sayfasından indirince böyle bi problemle karşılaşıyorsun bunu ( www.gezginler.com-www.gezginler.net) indirmeyi dene sorun kalırsa rehberinizim.tr.gg/iletişim bölümünden bize ulaş arkadaşım...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bendede yoksay hatası veriyor ne yapmalıyım arkadaşlar cevap verin :

sayın kardeşim normal veya pvp böle bir hata vermesini beklememiştim ama karşılaştığınız için anlatayım
bunu vermesinin sebebi indirdiğiniz pack eskimesidir 3,4 senelik pack kullanan arkadaşlarım var hepsini sorunlarını cözmeye devam ediyorum iyi günler dilerim sorunun çözülmesse rehberinizim.tr.gg/iletişim
bölümünden bize ulaş arkadaşım....

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
hata verip duruyor packler yüklenirken :
sayın arkadaşım dediğim gibi yoksay hatasıyla aynıdır BAŞLAT/DENETİM MASASI/PROGRAM EKLE VEYA KALDIR DAN METİN2 BULUP SİLİNİZ
sorununuz cözülmesse rehberinizim.tr.gg/iletişim bölümünden bize ulaşabilirsin arkadaşım

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arakdaşlar Mt2 yi inidiriyorum bitmesine 4dk fln kala pc çöküyo yeniden başlatıyo kendi kendine aynısı Wolfteam dede yapıyo ne yapmalıyım ? :
arkadaşım senin bilgisiyarının işletim markası kaç cekirdekli win7/spots v.b bildirmden sorunun çözülmez ama ben xp ve win7 anlatayım bilgisiyarınıza varsa avira veya not 32 programlarının karantina özellikleri bulunmaktadadır girip onlardan araştırsan sevinirim hepinizi seviyorum...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Haziran 2012       Mesaj #183
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Beyler Bendede hata veriyor ama ben pwp oynucam oynanrımı hata veriyorsa bile tr de ama pwp oynucam ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2012       Mesaj #184
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeş metin2 kurucuları kaç kişi bu hatayı sölüor bndede var yeter mk oyundan soğudm çare bulun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2012       Mesaj #185
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bütün çalışmıyor diyenler metin2 yi tekrr ykleyn sorn gider
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Temmuz 2012       Mesaj #186
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

metin2 torrent dolmuyor ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

Ya Benim Metin2 TORRENT Bazae 59.2 77.1 96.3 bazen %100 Oluyor Ama Dozya Acılmadı Tekrar Başlıcak Diyor Napmaalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2012       Mesaj #187
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende böyle bi hata veriyo bir dosya kopyalanırken hata oluştu kaynak dosya bozulmuş yeniden denemek icin yeniden deneye dosyayı atlamak icin yoksaya kurulumu iptal etmek icinde iptale basın diyo bu hanın cözümünü bulan varsa nolur söylesinMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ağustos 2012       Mesaj #188
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet yha bendee indiriorum 99.9 da yüklem e kesintiye uğruyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2012       Mesaj #189
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben format attım yinede kaynak dosya bozulmuş diyor napcam?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2012       Mesaj #190
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yüklenirken pack zone dosyasında hata veriror