Arama

Metin 2 oyununu yükleyemiyorum hata veriyor, nedeni nedir? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Temmuz 2014 Gösterim: 69.097 Cevap: 202
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2010       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

metin2 torrent yuklenmiyor

Yha benimde m2 çalışmıo siliyorum baştan yüklüyorum yine olmuyo torrent biyerde donup kalıo
lütfen sorunuma bir çözüm bulursanız sevinirim 03.02.2010 dan beri dir böle lütfen çözüm
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2010       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

metin2 torrent yuklenmiyor

ÖNCELİKLE S.A BEYLER BEN METİN2 AÇİYORUM TOTRRENT YÜKLÜYOR 9.6 GİBİ BİR YERDEN KALIYOR SONRA AÇILMIYOR TORRENT KAPANIYOR Bİ YARDİMCİ OLURMUSUNUZ TSKR
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2010       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ilk önce herkese selamlar ben metin2yi yükledi yani bilgisayarıma indirdim sonra oyunu açarken metin2 torrent die bişey çıktı karşıma üstteki full doluyo altındaki 50.0 da kalıyo bunun için ne yapmam lazım lütfen yardım edinMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2010       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkdasLar bu error verenler için soyluyorum . ilk once program files e girip metin2 dosyasını buluyoruz ve gırıyoruz.Dosyanın içinden metin2 yı bulup sag tıklayıp ozellıkler dıyoruz. Sonra güvenliği seçıp Tam denetim yapıyoruz. uygula deyıp oyuna gırıoruz. benden bu kadar bende çalıştı arkdaslar.Bilgısayarım windows7 ona gore. Msn Happy NOT: metin2 ye sag tıklayıp yonetıcı olarak çalıştıra tıklayıpta deneyın %60 çalışma olasılıgı waR . HADİ İYİ OYUNLAR .. ÇALIŞIRSA Bİ TEŞEKKÜR ETMENIZ YETER Msn Happy)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2010       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben metin 2 vardı babam silmiş yeni yükledim bu sefer açılmadı metin 2 torrent yazıyo
indiriliyor: (94.6%)
toplam süreç : (47.3%)

oldu dondu ondan sonra HATAYI AYIKLA---KAPAT yazısı çıkıyor nolur yardım edin ..........X(
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2010       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya çok kolay ya windows 7 kulanıcıları metin2 yi açtınızda windows belirtilen aygıtlara ve ya dosyaya erişemiyor diyorsa başlat menüsünden başlarkene tıklayın orda kalkan diye bişey çıkçak ona tıkla ordan en düşük seviyeye getir sonra yeniden başlat de açılıyo ve bu soruna gelelimburda metin2 nin kısa yoluna sağ tıkla ordan özelliklere tıklayanın ordan dosya konumunu açın diyin ordan dosyaları masa üstüne kapyalayın sonra dosyanın içine kay edin bilgisayara gönderin tmm bitti iyi oyunlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2010       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dolmuyo bu torrent 2 saat bekle yine yok nedir bu
alepr0699 - avatarı
alepr0699
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #48
alepr0699 - avatarı
Ziyaretçi
Metin2 torrent yüklenirken 95.1 de kalıyor ve çıkmıyor neden olabilir internetim var???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2010       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha arkadaşlar torrent çok yavaş yüklenio takılanlara söliyorum ama sadece bu ilk açtığımızda oluyo 1 kere olduktan sonra hep ondan sonra hızlı yüklenio
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2010       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bendede 31.6 kalıyo çok geç ilerliyo 60 larda error veriyo ne olur bilen yazsın