Arama

Bacak ağrısının nedeni nedir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 26 Şubat 2014 Gösterim: 20.468 Cevap: 23
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ekim 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben çekan kaplan 17 yaşındayım sol bacağım 8 aydır sürekli şiddetli halde ağrıyor ve8 aydır ağrı kesicilerle ayakta duruyorum. hatta sol bacağımda biraz incelme de olmuş . Doktorlar eklem romatizması diyor LTF YARDIMCI OLUN TŞK.....
Sponsorlu Bağlantılar
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
23 Ekim 2009       Mesaj #12
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bacaklarım,ayakta,durdugum,zamançokşidtliarıyor

Alıntı

ben çekan kaplan 17 yaşındayım sol bacağım 8 aydır sürekli şiddetli halde ağrıyor ve8 aydır ağrı kesicilerle ayakta duruyorum. hatta sol bacağımda biraz incelme de olmuş . Doktorlar eklem romatizması diyor LTF YARDIMCI OLUN TŞK.....

Vereceğimiz bilgiler doktor tedavisi ya da uzman önerisi değildir, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Lütfen doktorunuzun tedavisini uygulayınız, henüz doktora gitmediyseniz de zaman kaybetmeden bir sağlık kuruluşuna başvurunuz. Sağlıklı günler diliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar
Bacak Ağrısı:

Bacaklarda başlayan bazen kronik ve bazen akut karakterdeki ağrıların travmalar dışında en başta gelen nedeni dolaşım bozukluklarıdır. Bunun dışında ortopedik, inflamatuar ve nörolojik nedenli pek çok bacak ağrısı nedeni olabilir.
Bunların hangisi olursa olsun bacaklarınızda şişme morarma ısı değişikliği, uyuşma, ağrı, solukluk, kızarma, güçsüzlük gibi bulgulardan biri veya birkaçı varsa vakit geçirmeden doktora başvurmanız gereklidir. Bunlar arasında enfeksiyoz ve damarsal nedenli olanlarında gecikme çok kötü sonuçlara neden olabilir. (bacakagrisi.com)
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
23 Ekim 2009       Mesaj #13
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Öncelikle Geçmiş olsun..
yaşınız daha çok genç o yüzden erken tedavi ve yarıda bırakmamalısınız eğer bir Ortapedi uzmanına görünürseniz büyük olasılıkla iğne tedavisi vericektir ihmal etmeyin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Değerli Arkadaşlar, peki femur kemiğinde ağrı neden olur yani başka birşey değil yalnızca kemik ağrısı?????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2009       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya tamamda bn ayda bir iğne oluyorum 5. iğnemi oldum. bide doktor egzersiz verdi 1 aydır yapıyorum ama bacağım da hiç bir değişiklik olmadı ağrısı hiç kesilmiyor çok korkuyorum eğer böle ağrısı devam etsede çalışmak zorunda kalacam ltf yardımcı olun acil tedaviye ihtiyacım var . tşk....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
baldırlarım çok agrıyo yarım saat yürüym 5dk oturuyom diye çok şiddetli agri yapıyo geceleri agrıdan uyuyamıyom agrı kesicide fayda etmiyo ya devam lı oturmam gerekiyo yada devamlı haraket etmem gerekiyo agrımamasi için doktor bey ne yapmam gerekiyo dayanamıyom
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bacağım uğuşunca niye ağrıyo
mehmet KARGI - avatarı
mehmet KARGI
Ziyaretçi
29 Ekim 2011       Mesaj #18
mehmet KARGI - avatarı
Ziyaretçi
79 yaşındayım ayaklarımda uyuşukluk var dizimin yan eklem yerleri kıvıramıyorum ağrım oluyor ayak parmaklarımda uyuşuluk oluyor koltuk değneklerinle doşabiliyorum belden aşağısı eklemlerimde sorun ayaklarımda yanma oluyor bana ne önerirsiniz.ilginiz için şimdiden teşekkürler..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 11 yaşındayım bacağım ağrıyor ve karnıma ğrıyor nedennnnn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mart 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,
Benim yaklaşık 3 Haftadır Sol Bacağım Aşırı Ağrıyorr. Arada Sırada Karıncalanıyor. Ağrısı Her Tarafıma Yayılıyor. Arada Bir Kasılıyor. Yardımcı olursanız Çok Sevinirim Msn Grin Msn Happy