Arama

Bacak ağrısının nedeni nedir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 26 Şubat 2014 Gösterim: 20.467 Cevap: 23
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2013       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar 25 gunü gecen bır bacak agrısıyla karsı karsıyayım.adanada yasıyorum ve memleketım samsun.nemden dolayı agrıların oldugunu okudum adanada nem oranı %80 den asagıya dusmuyor.doktora gıttım ve gereklı tahlıller ultrasound manyetıc resonans tarzı teknıklerı uygulamalarına ragmen bı sonuca varılamadı bılgısı olan ya da benım gıbı sıkıntı ceken ve ıyıleşebılen bı arkadas varsa yardımcı olursa sevınırım yada bıldıgınız ıyı bır doktor varsa yazarsanız sevınırım.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2013       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi günler bendeki olan agrı devamlı olan bir agrım şeker hastasıyım 4 defa insilün vuruyorum baldırımdaki agrılarım beni bitkin bırakıyor diz ve ayak bilegim arasındaki agrılarım var yapmış oldugum işim zorlugu yok ama ona zararen akşamları ayagımı uzatakda zorluk çekiyorum veya oturdugumda aynı agrıyı yaşıyorum ne yapmam gerekir kolay gelsin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2014       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben 11 yaşındayım bacağım ağrıyor ve karnıma ğrıyor nedennnnn

boyun uzdığı için bacakların ağrıyordur karnın da ne yediğine bağlı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2014       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sol bacağımdan aşağı doğru bir uyuşukluk var
sol bacağım 8 aydır sürekli şiddetli halde ağrıyor ve8 aydır ağrı kesicilerle ayakta duruyorum. hatta sol bacağımda biraz incelme de olmuş . Doktorlar eklem romatizması diyor LTF YARDIMCI OLUN TŞK.....