Arama

A Psychedelic Solution For Musical Vacancy demosunu nereden bulabilirim?

Güncelleme: 21 Ağustos 2009 Gösterim: 1.383 Cevap: 5
::::::::::::: - avatarı
:::::::::::::
Ziyaretçi
20 Ağustos 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi
A Psychedelic Solution For Musical Vacancy

Sponsorlu Bağlantılar
arıyorum.hiç bir yerde yok
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
20 Ağustos 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
::::::::::::: adlı kullanıcıdan alıntı

A Psychedelic Solution For Musical Vacancy

Sponsorlu Bağlantılar
arıyorum.hiç bir yerde yok

Siddharta olarak aratırsanız bulmanız daha kolay olur.Bearshare'de mevcut şarkıları var.
Bir de şu
Linki inceleyiniz.

:::::::::: - avatarı
::::::::::
Ziyaretçi
20 Ağustos 2009       Mesaj #3
:::::::::: - avatarı
Ziyaretçi
maalesef.bearshare de de bulamadım
Ziyaretçi
20 Ağustos 2009       Mesaj #4
Ziyaretçi
linkiniz başka bir siddhartha adlı gruba ait.benim aradığım 90 lı yılların grubu Siddhartha
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
21 Ağustos 2009       Mesaj #5
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
:::::::::: adlı kullanıcıdan alıntı

maalesef.bearshare de de bulamadım

Bearshare'de Ben bulabildim ama Don't Know
Demo içindeki şarkı isimlerini bulup, o şekil bakın.Dediğim gibi Siddharta olarak arayın.Bir de şu linke bakın
Siddharta
Ziyaretçi
21 Ağustos 2009       Mesaj #6
Ziyaretçi
dönemin popüler mekanlarından biri olan flatline daki ilk konserlerine yine dönemin underground piyasasının popüler gruplarından monkey's popcorn'la çıktılar.(monkey's popcorn un kurucu üyesi baris cakir su an yüz derece' de) 4 yeni beste vardı. syd plays , anyone cares - lost love - logo ve while it's someone's dawn...

"while it's someone's dawn...belli ki söylenen bir ölüm şarkısıdır.çığlık çığlığa ve sessiz...."

"lost love çok üzüntülü bir şarkıdır, sinir sistemi harap olmuş birini, bir aşk acısını anlatır, çok karamsar..."

1994 mayıs'ına gelindiğinde grubun sound'unda gözle görülür değişiklikler olmaya başladı.

7 mayıs 94'te dimensions ile birlikte verdikleri konserde değişim ve gelişim sinyallerini vermeye başlıyordu grup. ilkinden 2 ay sonra, bir kez daha flatline'da çalıyorlardı.

"kapıdan girdiğinizde inanılmaz bir sıcak yüzünüze çarpar, sonra da duvarlarda gezen ışık demetlerini görürsünüz. flatline daki underground olusum insanlara birşeyler ifade ediyordu ama gerçekte ne olduğunu ve bunun nereye dogru gittigini anlatmıyordu.yine de o dönemden günümüze pek cok basarili grup geldi. örnegin mad madame (simdiki duman) monkey's popcorn - dimensions - too much - cockroach (simdiki yüz derece ve kurban) tüm bu gruplar icin flatline in ve o dönemin herhalde bir anlami vardir hala... "

siddhartha bu konserde sonradan iki ayrı beste haline dönüşecek "nervous breakdown" ve "beyond destiny"'yi birlikte bir "intro" olarak çaldı. ve psychedelic siddhartha sound'unun ilk ışıklarını vermiş oldu. bu son flatline konserinden sonra grup çalışmalara bir süreliğine ara verdi. ari'nin ağustos sonunda amerika'ya dönme kararı almasından sonra grup ari'yle son kez stüdyoya kapanıp 4 saat boyunca o zamana dek yapılmış olan 13 besteyi canlı olarak kaydetti. daha sonra bu kayitlarla "a psychedelic solution for musical vacancy" adı altında bir demo yaptilar.

herşey burda sanırsam tam olarak aradığım bu.sizin dediğiniz gibi arama yaptım ancak bir sonuca ulaşamadım