Arama

Cep telefonuma indirdiğim oyunu nasıl kurabilirim?

Güncelleme: 21 Ağustos 2009 Gösterim: 1.446 Cevap: 1
exwa - avatarı
exwa
Ziyaretçi
21 Ağustos 2009       Mesaj #1
exwa - avatarı
Ziyaretçi
iyi geceler dilerim. öncelikle siteniz oldukça qüzel bundan dolayı tesekkur etmek ısterım. konuya qelınce nokıa 3600 slıde kullanıcısıyım ve oyuna oldukca kafayı takmıs durumdayım sıtenızden oyun ındırdım ancak telefonuma nasıl kuracaqımı bılmıyorum rarlı olrak mı atcam tele yoqsa accakmıyım nasıl yapıcam dıek telemı atıcam hafıza kartınamı bu konuda detaylı bır bılqı verırsenız cok sevınıcm sımdden cok tesekkur ederım hem pylasım hemde bu quzel sıte ıcın emeqınıze saqlık ıı qecele dıler sayqılarımı sunarım . akın bek
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen ozti; 21 Ağustos 2009 09:19
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
21 Ağustos 2009       Mesaj #2
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
exwa adlı kullanıcıdan alıntı

iyi geceler dilerim. öncelikle siteniz oldukça qüzel bundan dolayı tesekkur etmek ısterım. konuya qelınce nokıa 3600 slıde kullanıcısıyım ve oyuna oldukca kafayı takmıs durumdayım sıtenızden oyun ındırdım ancak telefonuma nasıl kuracaqımı bılmıyorum rarlı olrak mı atcam tele yoqsa accakmıyım nasıl yapıcam dıek telemı atıcam hafıza kartınamı bu konuda detaylı bır bılqı verırsenız cok sevınıcm sımdden cok tesekkur ederım hem pylasım hemde bu quzel sıte ıcın emeqınıze saqlık ıı qecele dıler sayqılarımı sunarım . akın bek

Oyunlar SIS uygulamaları formatında veya Java olabilir. İndirdiğiniz oyunu ilk önce rar'dan çıkarın sonra Bluetooh veya Usb kablosu ile telefonunuzun hafıza kartına atın.
Sonra telefondan Dosya yöneticisini açarak hafıza kartına attığınız oyunu seçip buradan direk kurabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Bazı Java destekli telefonlarda dosya yöneticisi bulunmuyor telefondan uygulama yüklemeye izin vermiyor eğer telefonunuz böyle bir model se yardımcı bir programla PC Suite ile uygulamaları yüklemeniz gerekiyor.

Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder