Arama

Gözaltı morlukları nasıl geçer?

Güncelleme: 23 Kasım 2012 Gösterim: 23.719 Cevap: 21
Jarlen - avatarı
Jarlen
Ziyaretçi
4 Eylül 2009       Mesaj #1
Jarlen - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar. Ben 13 yaşındayım. Allah'a şükür hiçbir sağlık problemim yok fakat göz altlarım kendimi bildim bileli mosmor. Beslenmeme özellikle dikkat ediyorum. Dışarı çıkarken de fondotenle kapamaya çalışıyorum ama yinede çok kötü duruyorlar. Onlardan tamamen nasıl kurtulabilirim lütfen birkaç çare söyleyin! Şimdiden teşekkürler.. iyi günler...
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
4 Eylül 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Jarlen adlı kullanıcıdan alıntı

Merhabalar. Ben 13 yaşındayım. Allah'a şükür hiçbir sağlık problemim yok fakat göz altlarım kendimi bildim bileli mosmor. Beslenmeme özellikle dikkat ediyorum. Dışarı çıkarken de fondotenle kapamaya çalışıyorum ama yinede çok kötü duruyorlar. Onlardan tamamen nasıl kurtulabilirim lütfen birkaç çare söyleyin! Şimdiden teşekkürler.. iyi günler...

Bir doktora görünüp aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.
Alıntı

Merhaba Suna Hanım. 24 yasındayım. Benim sorunum gözümün altındaki morluklar. Kendimi bildim bileli var, bir türlü geçmiyor. Sürekli kapatıcı kullanıyorum. Ne yapmam lazım lütfen bana bir yol gösterin. Şimdiden teşekkürler…

Sponsorlu Bağlantılar

Morluklar eğer sağlık sorununuz yoksa genetik olabilir. Evde elma suyu ile kompres yapıp her akşam 15 dakika bekleyebilirsiniz. Benim gözaltı kremimde pirinç poreteni var göz altındaki morluklara çok iyi gelir www.sunadumankaya.com’dan ulaşabilirsiniz. 28 günlük kürün sonunda gözaltı morluklarınızda azalma olacaktır.

kaynak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ekim 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba 45 yaşındayım bildim bileli göz altı morluklarım var elma suyu patate
suyu vs demişsiniz hangisi etkili suna hanım ne önerirsiniz en iyi anımızda bile göz altı morlukları yüze solgun çökmüş ifade veriyor lütfen bir çözüm önerin teşk
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gözaltı morluklarını önlemek için neler yapılabilir?? bu bildiğiniz gibi görüntü bozuklgu gibi oluyor...
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
1 Aralık 2009       Mesaj #5
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

gözaltı morluklarını önlemek için neler yapılabilir?? bu bildiğiniz gibi görüntü bozuklgu gibi oluyor...

Sağlık sorununuz yoksa (guatr, kalp hastalığı, yüksek tansiyon gibi rahatsızlıklarda da gözaltı morarmaları olabiliyor) ara sıra gözlerinizi dinlendirin , çay banyosu denilen, pamuğu çaya batırıp Rastgele gözaltı kremi kullanmayın, cildinize uygun değilse yan etkileri olabilir. Cilt Hastalıkları uzmanına başvurun, size yol gösterecektir. kompress yapmak gibi çözümler deneyebilirsiniz.
h-u - avatarı
h-u
Ziyaretçi
28 Ocak 2011       Mesaj #6
h-u - avatarı
Ziyaretçi
Bir çarpma sonucu gözüm morardı 1 hafta oldu geçmiyor ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Nisan 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
biberiye yağı hemen geçiriyor.2 saat sonra etki etmeye başladı.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam ben morluklardan şikayetçiydim ne yapsam yanaya bakınca olmadığını farkettim en sonun da herkes gibi google ye sordum o biliyor bi krem buldum benim keşfim gibi sevdim morluklar geçti rahatladım aynaya bakacak yüzüm var artık süpersi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
17 yaşında bir kızım.göz altımda belirgin bir siyahlık var.gözlerim zaten büyük ve siyah altındaki siyahlıkla tam psikopat tiplere dönüyorum keş gibi görünüyorum Msn Grin günün belli saatlerinde de özellikle daha çoğalmış gibi hissediyorum.bunun sebebi ne olabilir?şunu da söyleyim uyku düzenim pek yok sabahladığım yada uyumadığım günlerde oluyordu yazın ama kışta ki kadar belirgin değildi bu morluk.neden ne olabilir ve kurtulmak için neler yapabilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende şikayetciydim ama benimki geçti en iyisi çay çünkü çay insanı dinlendiri morluklar ise genelde yorgunluktan olur o yüzden bir ekmek,pamuk gibi maddeleri çaya batırın ve gözünüzde dursun 5-10 dk ve ayrıca salatalıkta çözüm ler arasında

İnşallah işe yarar !!!!!!!!!!<3