Arama

Tırnak yemek nasıl bırakılır, yenmemesi nasıl sağlanır? - Sayfa 18

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Ağustos 2017 Gösterim: 120.982 Cevap: 172
TiviSank - avatarı
TiviSank
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2014       Mesaj #171
TiviSank - avatarı
Kayıtlı Üye
parmaklarınızın ucuna kolonya dökün. siz tırnaklarınızı ve ya etlerini yemeye çalışınca kolonya tadı size çok acı ve tiksinç gelecektir.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2017       Mesaj #172
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende tırnak yiyordum.Annem beni alısverıs merkezine götürdü herhangi bi güzellik magazadindan tırnak yapıstırıcılarını aldim kendimi onlarla hayal ettim ve gercekten bense ise yaradi .Ama eger sizde işe yaramazsa annem ilk önce ellerimi öptü daha sonra "tırnak yediğim her an benim öpücüklerim eksiliyor"demisti buda bana yardimci olmustu ama eger o da ise yaramazsa limon sirke ve bal tarifi var limonu bir kapa döküyoruz üstünne sirkeyi dökuyoruz daha sonra balı parmagimiza sürüyoruz sirke ve limonu 20 dakika evin istediginiz bi kösesinde bekletiyoruz 20 dakika sona erdikten sonra limon ve sirke karışımını parmaklarımıza sürüyoruz o sekilde de 10 dakika bekliyoruz sonra ellerimizi yıkıyoruz daha sonrada sonuca ulasiyoruz yani tırnaklarımızın hafif hafif uzadığını görüyoruz sma uzamazsada bu tirnaginizin yapisinina baglidir büyük ihtimalle uzar sonra bencw bi maniküre ve pediküre gidin🙂
Sponsorlu Bağlantılar
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2017       Mesaj #173
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye
tamamen psikolojik bir alışkanlık şartlanma ve ısrarcı tutumla bırakılabilir.