Arama

Tırnak yemek nasıl bırakılır, yenmemesi nasıl sağlanır? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Ağustos 2017 Gösterim: 121.057 Cevap: 172
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
25 Ağustos 2010       Mesaj #71
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
dardewil07 adlı kullanıcıdan alıntı

vay arkadas ben 14 yasında biriyim bu alıskanlıgı nası bıraqcam biri yardın edsinnnMsn Happy)))))

Eczanelerde tırnak yeme alışkanlığını bırakmak için özel ojeler bulunuyor onlardan temin edip kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sen sadece aynasin...
seramiksır - avatarı
seramiksır
VIP VIP Üye
25 Ağustos 2010       Mesaj #72
seramiksır - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
dardewil07 adlı kullanıcıdan alıntı

vay arkadas ben 14 yasında biriyim bu alıskanlıgı nası bıraqcam biri yardın edsinnnMsn Happy)))))

benim kızımda tırnak yiyordu:

Sponsorlu Bağlantılar
ilk önce eczaneden aldığım acı ojeyi uyguladım,fakar bir süre sonra bunun tadınada alıştı ve aynı alışkanlığına devam etti.

her çocukta aynı sonuç vermiyor tabiki:
sonra bir uzmandan yardım aldım bu konuda sıkçakullanılan bir yöntemi uyguladım ve kesin çözüme ulaştım sizede tavsiye ederim:

tırnaklarınızı kesip beyaz bir kağıt parçasının üzerine koyun,daha sonra elinizle bu tırnakların üzerinde elinizi gezdirin,ağzınıza alıp yediğinizi bu tırnakları yemeyi deneyin,aynı uygulama çocuklar üzerinde % 90 işe yarıyor.

umarım işinize yarar.

tırnak yemek psikolojik bir rahatsızlık sonucuda oluşur,içdünyanızda yaşadığınız bir sorun varsa bu sorundan kurtulmadan da bu alışkanlığınızdan da kurtulamassınız.
SIKINTILARINIZ YILDIZLAR KADAR UZAK, HAYALLERİNİZ GÜN GİBİ PARLAK OLSUN DOSTLAR...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2010       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bn 12 yaşındayım tırnak yemek istemiorum ama farkında olmadan yiyorum ..görüntüsüne sinir kapıorum ..bırakmak için bna çok ama çok kolay bir çözüm önerirmisiniz??? CNM SEN NSL BIRAKTIN???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Eylül 2010       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 14 yaşındayım 4-5 senedirde tırnak yiyorum ne yollar denedim sonuç yok acı oje mi almadım psikoloğa mı gitmedim ne yaptıysam olmadı dediğim gibi artık tırnaklarım görünmüyordu çünkü ok kısaydı artık etleri yiyordum bir ara boncuk işine merak sardım okullarda tatıldı kendime yüzük bilezik falan yapıyodum 3-4 ay sonra tırnaklarıma bir baktım ki tırnak yemeği unutmuşum okullar açıldığında ise sevgilim oldu ve tırnaklarımdan iğrendiğini söyledi ve ben tırnak yemeği bir bıraktım bir daha tırnak yemiyorum 2 sene oldu şimdi tırnaklarım hiç yenmemeiş gibi düz ve güzel sizde böyle şeyler yapın ama önce tırnak yemeyi unutun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Eylül 2010       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
anladığım kadarı ile aileden sevgisizlik yüzünden tırnak yiyosun bak ilerde 1 sene sonra artık genç kız sayılırsız ve ilerde erkek arkadaşında olacak ailene inat olsun diye yeme tırnaklarını hem kim ne yapar kendine yapar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Eylül 2010       Mesaj #76
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Misafir TIRNAK YEMEK NASIL BIRAKILIR ?
ben 14 yaşındayım 4-5 senedirde tırnak yiyorum ne yollar denedim sonuç yok acı oje mi almadım psikoloğa mı gitmedim ne yaptıysam olmadı dediğim gibi artık tırnaklarım görünmüyordu çünkü ok kısaydı artık etleri yiyordum bir ara boncuk işine merak sardım okullarda tatıldı kendime yüzük bilezik falan yapıyodum 3-4 ay sonra tırnaklarıma bir baktım ki tırnak yemeği unutmuşum okullar açıldığında ise sevgilim oldu ve tırnaklarımdan iğrendiğini söyledi ve ben tırnak yemeği bir bıraktım bir daha tırnak yemiyorum 2 sene oldu şimdi tırnaklarım hiç yenmemeiş gibi düz ve güzel sizde böyle şeyler yapın ama önce tırnak yemeyi unutun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2010       Mesaj #77
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yardımcıolun yaksa piskoloğa gidip deli hastsnesinde yatıcam
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2010       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
19 yaşında bir kızım. sanırım 3-4 yaşlarımdan beri yiyiyorum tırnaklarımı. 8-9 yaşlarındayken oje fln kulllandım acı oje. bırakamadım. 15-16 yaşlarımda psikoloja gttim. 1 seansa tek girdim. faydalı olcağını düşünmediğim için gtmedm birdaha. hiç sabır sahibi dğlm ztn. bir anda bırakayım istiyorum. dip fln dye bişey kalmadı. tırnaklarımın parmaklarımın şekli değişti artık nerdeyse. tüm yorumları okudum. gözüme kestrdiğim bi tavsiye yok hiç. Msn Sad
bırakmak istiyorum artık Msn Sad

ayrıca o kadar abarttım ki artık başka alışkanlıklar çıktı. sigaraya başladım hemen hemen 2 yıldır. saçlarımı yoluyorum tek tek koparıyorum.
baya ilerledi sanırım artık.
Son düzenleyen Misafir; 1 Ekim 2010 17:11 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2010       Mesaj #79
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar takma tırnak alın onları takın plastik olduğu için yiyemiyorsnz ztn sonra takma tırnakları çıkarn tırnaklarınız upuzun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2010       Mesaj #80
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar şimdi bende deli gibi yiyorum ama bazı yollar arıyorum internetten mesala trind anti bite nail repair diye bişey buldum ama daha alamadım sonra kimi badem yağına limon damlat tırnağına sür beklet diyo aslında biz şöle bişey denedik daha dorusu bakıcım yaptı getirdi

acı biberli su galiba acı biber suyu sıkmış onu denedim biraz idare ediyo bide kesin yapmamanız gereken bi öneri hiç biişe yaramaz

kendinize sıcak sulu baharat çorbası yapmayın tadı güzel oluyo tırnağı ona batırınca