Cevap Yaz Yazdır
Gösterim: 16.974|Cevap: 7|Güncelleme: 6 Ekim 2012

Sözel bölümden 2 yıllık bölümler hangilerdir?

7 Ekim 2009 17:50   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
geleceği ve iş imkanı iyi olan sözel bölüm 2 yıllık y.o yazarsanız çok sevinirim ek tercih yapacam 2 gün kaldı...Ama hangisine gitsem karar veremedim.Yerel yönetim,tıbbii dökümantasyon ve sekreterlik aklımdaki ilkler ne diyorsunuz
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver
7 Ekim 2009 19:11   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

geleceği ve iş imkanı iyi olan sözel bölüm 2 yıllık y.o yazarsanız çok sevinirim ek tercih yapacam 2 gün kaldı...Ama hangisine gitsem karar veremedim.Yerel yönetim,tıbbii dökümantasyon ve sekreterlik aklımdaki ilkler ne diyorsunuz

Seçim sizin.Meslek olarak hangisini seçmek istiyorsanız o bölümü tercih edin.Bir de iş bulma imkanınıda unutmamak gerekir.
Misafir
27 Ağustos 2010 00:33   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi

acilll cavapp:(

ben düz lise öğrencisiyim sözel bölümde okuyorum 2 yıllık hangi bölümler var kocaeli üniversitesinde yardımcı olurmusunuz? cvp atarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler...
fadedliver
27 Ağustos 2010 00:56   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben düz lise öğrencisiyim sözel bölümde okuyorum 2 yıllık hangi bölümler var kocaeli üniversitesinde yardımcı olurmusunuz? cvp atarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

Kocaeli Üniversitesi
inceleyiniz
Misafir
5 Mart 2011 23:44   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
sözel bölümden 2 yıllık üniversitelr hakkında blgi verir msniz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir
26 Haziran 2011 12:58   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
geçen haftaki ygs snavm pek iiiyi geçmedi ygs3-227 ve ygs4-216 ygs209 ile 2yıllık bi bölüme üniversteye gidebilirmiym???
Misafir
26 Haziran 2011 23:07   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
ben ygs 3 ten 301 aldım okul puanı ile birlikte 350 ediyor adalet veye tıbbi dökümünütasyon gelir mi
çok accciiil
6 Ekim 2012 12:41   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
ben iki yıllık sözel bölümleri pek çok sitede aradım ama bulamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz? Gerçekten hangi bölüme gideceğim matemeatikle aram iyi değil ondan yani zuhaha
Sponsorlu Bağlantılar