Arama

Toplum için bilimin önemi nedir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Kasım 2014 Gösterim: 42.204 Cevap: 20
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bilimi savunuyorum çünkü bir sinema filmine veya bir tiyatroya gittiğinizde oturduğunuz yerler duvara aktarılan görüntün hepsi bilimin sayesindedir.eğer teknolojinin yani bilimin gelişmesi bu kadar önmeli olmasaydı Atatürk ''hayaytta en hakiki mürşit ilimdir,fendir.''diyebilir miydi ? bu gün gelişen ülkelere baktığımızda hepsinin sanayisinin yani teknolojisinin bunların gelişmesi içinde bilime gönül verenlerin çok olduğunu biliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar
--------------------------------------------------------------------------------

Kaynak: Toplum için bilimin önemi nedir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilimin yaşantımızdaki önemi kısa ve öz açıklama lütfen aciiiiiiiiiiilMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sanat ennnnnnnnn önemli şeydir sanat yoktan varolmaktır sanat ruhtur bakış açısıdır. birisine hapşurduğunda çok yaşa deriz sonra da mutlu yaşa ama hangisi önemli bir insan 100 yıl hapishanedemi kalmak ister yoksa 50 yıl kral olup herşeye sahip olmakmı tabiki 50 yıl krallık işte sanatta insana mutluluk verir insana yaşamakla ilgili bir değer katmasada bilim ise insanı yaşatır ama bir robot gibi bizi hayvan ve bitkilerden farklı kılan sanattır
Misafirdido - avatarı
Misafirdido
Ziyaretçi
14 Şubat 2013       Mesaj #14
Misafirdido - avatarı
Ziyaretçi
bana göre bilk önemlidirim çünkü bilmço
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2013       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende öyle düşünüyorum. Söylediklerinden dolayı teşekkür ederim çok büyük yararın dokundu. Albert Einstein ampulü buldu ve bilim üzerine çalışmalar yapmasaydı ampulü bulamayacaktı. Bide hayatta bilim üzerine uğraşlar olmasaydı dünya diye bir kavram olmazdı. Gelişmeler ve yenilikler yapılamazdı. Bizde de Cuma günü münazara var ve ben de bütün arkadaşlarım gibi bilimin yanındayım. Yazdığın yazıdan dolayı tekrar teşekkür ederim iyi akşamlar...
StarGirl - avatarı
StarGirl
Ziyaretçi
18 Şubat 2013       Mesaj #16
StarGirl - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

toplumun gelişmesinde bilim önemlidir diyorsanız neden önemli sizin için açıklamasını yaparsanız iyi olur yorumlarınızı bekliorz Msn Happy xD Msn Happy nedenini açıklayınız ltfn

Bilim deneyle gerçekliği kanıtlanmış her türlü bilgiye verilen isimdir. Bilim insanların hayatlarını kolaylaştırmak için üretilen teknolojilerdir. Hayatımızın her alanında bilimin nimetlerinden faydalanırız. Bilim sayesinde daha az enerji sarf eder daha az yorulur ve daha az düşünürüz. Çünkü teknolojik aletler bunları bizim için yapar. Ayrıca bilim sağlık alanında da insanların yardımına koşan bir şeydir. Birçok hastalığın tedavisi bilim sayesinde ve teknolojik aletler sayesinde erken teşhis edilip yine bilim sayesinde tedavi edilir. Umarım işine yarar Msn Happy
Bilimin insan hayatındaki yeri ve önemi nedir? - Bakımlıyız.Com
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2013       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bizimde münazara var ama perşembe günü
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2014       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BİLİM Mİ YOKSA SANAT MI DAHA ETKİLİDİR ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Nisan 2014       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BİLİM ÖNEMLİ ÇÜNKÜ SANAT OLMASADA OLUR GELİŞMEK İÇİN BİLİM HER ZAMAN DAHA ÖNEMLİ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2014       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
toplumda bilmin önemiiiiiii münazara var arkadaşlar yardımm