Arama

İzmir Atatürk Lisesi mi, yoksa Bornova Anadolu Lisesi mi daha iyi okuldur? - Sayfa 15

Güncelleme: 3 Eylül 2014 Gösterim: 65.426 Cevap: 165
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2012       Mesaj #141
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
atatürk'ün puanı bu yıl yükselecek galiba.2. tercihimdi ondan da olabilir ama 484 oyp ile 133. falan olmuşum normal mi?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2012       Mesaj #142
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Geçen sene 482 OYP'yle 89. sırada girmiştim İAL'ye. Bu sene puanlar genel olarak yükseliyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2012       Mesaj #143
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Misafirfgfgg - avatarı
Misafirfgfgg
Ziyaretçi
26 Ağustos 2012       Mesaj #144
Misafirfgfgg - avatarı
Ziyaretçi
tabiki Bal.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ağustos 2012       Mesaj #145
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende karar veremedim. Sbs sonuclarim 450 ve 490 daha sekizim. Lutfen yardim edin. Hangisi daha iiidir. Ial mi bal mi?
( yazan kişi olarak )

kardeş bende bu sene 8. sınıfı bitirdim ve oyp puanım 483. ben atatürkte gitmeni tercih ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ağustos 2012       Mesaj #146
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu sene tercihler geçti ama seneye puanı yetenlere Atatürk Lisesi'ni öneriyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2012       Mesaj #147
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bende devlet okulu mezunuyum ve oyp 488. tercihlerim 1. Atatürk ing. 2.Bal ing. zaten Atatürk lisesine 45. sırada girdim. Bende bal ve atatürk arasnıda kaldım. Olmazsa 9. sınıfı Atatürkte okuyup 10 da BAL a geçmeyi düşünüyorum. Okuyan arkadaşlardan bilgi alabilirmiyim ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2012       Mesaj #148
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Atatürk Lisesi'ne başlayınca bırakmak istemeyeceksin merka etme.
xxx - avatarı
xxx
Ziyaretçi
16 Kasım 2012       Mesaj #149
xxx - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,ben su an 8.sinifim izmir de oturuyorum.bornova anadolu eve uzak Msn Sad ben de atatürk veya Kız Lisesine gitmek istiyordum.arkadslarim bana Atatürk lisesinde ortamin iyi olmadiginı,orada zengin kisiler oldugunu ve dıslanacağimi soylediler (bu arada maddi durumum kotu degil kolejde okuyorum) Acaba oyle bir ortam var midir ve dislanir miyim? ayrica 60.yıl anadolu L. de cok iyiymis oyle diyorlar Lütfen yardim edin bu Üç lise hakkinda ne dusunuyorsuz?????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2012       Mesaj #150
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Karalamak isteyenler iyi sallıyorlar. İki yıldır dışlanma diye bir şey yaşamadım. "Tiki" olarak tabir edilen tipler var ama kendi hallerinde geziyor onlar... Atatürk Lisesi'ni öneririm.