Arama

İzmir Atatürk Lisesi mi, yoksa Bornova Anadolu Lisesi mi daha iyi okuldur? - Sayfa 9

Güncelleme: 3 Eylül 2014 Gösterim: 65.339 Cevap: 165
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2012       Mesaj #81
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bak kendinde söylüyorsun biz her yerdeyiz Msn Grin Msn Grin . burası genç arkadaşlarımızı aydınlatmak için açılmış bir konudur, gençlerimiz en iyisini hak ettiği için BAL
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Temmuz 2012       Mesaj #82
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İAL'ye giren kişinin puanı BAL'a girmek için yetmiyor sanki de. Puan çok önemli bir kriter demiyorum ama BAL'ın Fransızcası geçen yıl son yerleştirmede 459'a kadar düştü.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen buz perisi; 7 Temmuz 2012 12:57
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Temmuz 2012       Mesaj #83
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çok merak ediyorum sizinki kaçla kapattı, tahminimce birkaç puan daha yüksektir.. işe puanlarla devam ediyorsak koysana üniversite başarılarını, koysana bal'ın hersene aldığı ödülleri, bal'ın itü'ye-galatasaray'a gönderdiği öğrencileri Msn Grin bu liselere türkiyede en çok öğrenci gönderen lise biziz Msn Wink önce kendinizi bir aklayın, sonra bizi yerersiniz..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Temmuz 2012       Mesaj #84
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bunu yazdıktan sonra okulunuz hakkında bilgisiz olduğunuzu anladım. Bu "liselere" en çok öğrenci gönderen lise biziz diyorsunuz. Galatasaray'a kaç kişi gönderdiğinizi bilmiyorsun belli ki. Ben söyleyeyim, sizin daha çok mezununuz olduğu halde siz de 2, biz de 2 kişi gönderdik Galatasaray'a. Dediğim gibi sizin daha çok mezununuz var (en azından bunu bilmenizi ümit ediyorum) bizde İTÜ'ye 36 kişi gitmiş, sizde 45. Daha çok mezun veriyorsunuz normal olarak daha çok kişi gidecek. GSÜ'ye de 2 kişi gönderip de en çok gönderen biziz demek komik oluyor...

Kendiniz yarışmalara katılıyorsunuz, ödül alıyorsunuz diye diğer liseleri hiçbir şey yapmıyor sanıyorsunuz. Biz de pek çok yarışmaya katılıp ödül alıyoruz, isteyen okula gelip aldığımız ödüleri görebilir, katıldığımız yarışmaları, ne gibi projeler yapıldığını sorabilir.

Bu arada sormuşsunuz, bizim Fransızca 470'le kapattı. Sormak yerine buna da bakabilirdiniz MEB'in sitesinden, puanlar sır değil.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Temmuz 2012       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sanırım bazı aşırı BAL fanatiklerinin (takım tutar gibi) İAL'ye saldırmalarının nedeni son yıllarda okullarının popülerliğinin düşmesi. bir de dikkat ediyorum bazen İzmir Fen, Ankara Fen, GS Lisesi, İstanbul Lisesi gibi okulları unutup GSÜ'ye İTÜ'ye en çok öğrenci gönderen biziz diyebiliyorlar ki zaten üstteki arkadaşın yazdığı gibi gerçek öyle değil.
buz perisi - avatarı
buz perisi
VIP Lethe
7 Temmuz 2012       Mesaj #86
buz perisi - avatarı
VIP Lethe
Lütfen konuya cevap yazarken atışmayınız!
In science we trust.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Temmuz 2012       Mesaj #87
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bazı ballılar komik olabiliyor ( ballıyım ). burda bu sene liselere gircek arkadaşlarımızı aydınlatmak için varız. yanlız bizim adam Msn Grin bir konuda doğru söylemiş; tam olarak hatırlamıyorum ama itü gibi bir üniversiteye, istisnasız her sene en çok öğrenci gönderen lise bal.hatta ödül alıyoruz bunun için, onun dışında yok ing. yok fr konularına girmeyelim, ial li liseli ve mezunlarınında çok iyi bildiği gibi puanlar çook değişebiliyor. okulun popülerliğinde bir azalış yok, sadece son 2-3 yılda tercih eden öğrencilerin sıralamaları düşmüştür. ben 486 ile bal'a girdim geçen sene gayette mutluyum. öğretmen kalitesi,fiziki ortam çok iyi.. gerek ders materyalleri, gerek anlatış konusunda öğretmenlerimizin eline kimse su dökemez. onun dışında hem ial lire hemde ballı kardeşlerime söylüyorum, kötü niyetinizin olmadığının farkındayım ama atışmayalım, puan ve sıralama verirken lütfen güncel ve doğru bilgileri aktaralım. heralde yukarıda konuşan ballı dostlarımız geçen senelerin bilgileriyle konuşuyorlar. olur böyle şeyler, lütfen birbirimizi kırıcak konuşmalardan kaçınalım bu konu bu sene tercih yapıcak olan genç arkadaşlarımızı bilgilendirmek için var. ha balla atışmak istiyorsanız; bekleyin futbol maçına gelicez orda konuşuruz Msn Grin Msn Grin Msn Grin her şeye rağmen bal ve ial izmirin iki güzide okuludur. ikisinede gitseniz pişman olmazsınız ama bal daha iyi, okulun havası yetiyor, koruda bir beden dersinde koşu yapın; anlarsınız Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Temmuz 2012       Mesaj #88
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya tartışmaya ne gerek var gelin 60.yıl'a temiz lise hem yaz'a doğru öğle araları denize girersiniz Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2012       Mesaj #89
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence bal daha iyi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2012       Mesaj #90
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
atatürk lisesi yeriyle, çevresiyle, ortamıyla, öğretmenleriyle benim için bir adım önde.