Arama

Power Point 2007'de yaptığım müzikli sunum başka PC'de çalmıyor, neden olabilir?

Güncelleme: 20 Ekim 2011 Gösterim: 3.811 Cevap: 3
aatoş - avatarı
aatoş
Ziyaretçi
26 Ekim 2009       Mesaj #1
aatoş - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,

Sponsorlu Bağlantılar
Power point 2007 de sunumumu müzikliyaptım ama başka bilgisayarlarda müzik gelmiyor. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler Not ACİL . . .
Son düzenleyen aatoş; 26 Ekim 2009 21:06 Sebep: ACİL
aatoş - avatarı
aatoş
Ziyaretçi
26 Ekim 2009       Mesaj #2
aatoş - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,

Sponsorlu Bağlantılar
Power Point 2007 de sunumumu müzikli olarak hazırladım ama başka bilgisayarlarda müzik gelmiyor. Bunu yapmama yardım edin, lütfen. Acilll. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba.benim bilgisayarımda powerpoint 2007 yüklü.benim endaze çizim dersi için slayt yapmam lazımdı.ve yaptım ama slaytım 6.sayfadan sonrasını göstermiyor.bunu nasıl çözebilirim.cevaplarsanız sevinirim.
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
20 Ekim 2011       Mesaj #4
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba.benim bilgisayarımda powerpoint 2007 yüklü.benim endaze çizim dersi için slayt yapmam lazımdı.ve yaptım ama slaytım 6.sayfadan sonrasını göstermiyor.bunu nasıl çözebilirim.cevaplarsanız sevinirim.

Müzik yüklemişseniz müzik bittiğinde sunum durabilir.Açmaya çalıştığınız bilgisayarda farklı sürüm Powerpoint sunucusu varsa o yüzden açılmıyor olabilir.Sunumu yeni baştan önizleme yaparak yapmayı deneyin.
Sen sadece aynasin...