Arama

Kızların ilgisi nasıl çekilir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Kasım 2016 Gösterim: 40.989 Cevap: 35
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Kasım 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1) ABİSİ VAR MI DİYE SOR Msn Grin
2) VARSA GÜLEREK UZAKLAŞ Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
3) BİR KIZ GÖRÜNCE İLK ERKEĞE NE KDAR GÜZEL FELAN DEME! KİM BU KIZ DE! ABİSİ ÇIKABİLİYOR(bu olay gerçek Msn Grin)
Ağır başlı olun. Tanıdığım tüm kızlar bunu söylüyor bir erkek cıvıtınca.Bu ben oluyorum genelde Msn Grin ciddi olmayı hiç beceremedim. çalışkan ol. Sınıf ortamında bunu farkettim. Bu arada arkadaşların çok önemli. Kız ayarlamak istiyorsan kızlarla arası iyi bir erkekle arkadaşlık kurucaksın ve onun tanıdığı kızlarla tanışıp arkadaş olucaksın. Çevren geniş olucak iyice. Bu arada tipsiz filan ayırmayın onlarında illaki güzel arkadaşları vardır Msn Grin Sohbeti ilerletin. Kekelemeyin sakın. Kendinizden emin olun. Küfretmeyin çok. Giyim kuşamda önemli. Kendiniz alışveriş yapmayın. Kız kuzen veya abla kız kardeş filan onlarla yapın. Benim kendimden 1yaş küçük kız kardeşim var hep onla yaparım modayı takip ediyor kendisi Msn Grin
KISACA ÖZETLİYORUM
*En önemli şey ciddi ol!
*Ciddiyetini bozma kız cıvıtsada hep ciddi ol.
*Hiç gereksiz espiri yapma. Hatta gerekli bile olsa az yap.
*Ders çalış ve sınıfta söz al sadece çalıştığınla kalma(lise çağlarında kızları ders çalıştırırsın. Bunların hepsini şuanda yaşıyorum. Ve gerçekten çok işe yarıyor)
*Yakışıklı olmasa da orta derece bir erkekle takıl(kızlar arkadaşlara önem verir tek gezen tipleri sevmezler)
*Yürümene dikkat et. Çok gülme.Çok konuşma.
*Bir kere durumu batırınca kendinle alay edilmesine cevap verme.
*Çalışkan olduğunu kanıtlayınca bir kızlada tanışmışsan bilmediğin konu varsa sor(espiri yaparmış gibi sorun ama aslında ciddi olun) deyin. Bak burayı bilmiyorum yarın sabah anlatsana filan der kız. Sizde bilmiyorum bir bakarım deyin. Sonra hem banada tekrar olur aslında gelsemmi deyin. Sonra neyse gelirim yarım saat-1saat filan deyin ve gidin. Konuyu anlatın ve bu arada kıza şunu severmisin filan diye sorup muhabbeti ilerletin Msn Grin
NOT: TÜM BUNLARI YAPARKEN CİDDİYETİNİZİ HİÇ BİR ZAMAN BOZMAYIN!!!
CAN ALICI NOKTALAR İKİ TANE
1) ABİSİ VARMI?
2)ABİSİ YOKSA CİDDİ OLMAK
Son düzenleyen _EKSELANS_; 9 Ekim 2013 15:47
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
diilem ki 12 yaşındayım ve sınıfa yeni gelen bi kız var sınıfın %80 i de bu kıza aşık (%80 yazdım çünkü gerisi kız) nasıl onu elde edebilirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle siz erkeler beni çok etkilediniz. Benim ise bir erkek arkadaşım vardı benden ayrıldı. Bir erkek arkadaşım olsun istiyorum... Fakat olmuyor... Siz kızlar ( yani sevgilileriniz ) için bu kadar araştırma yapıyorsunuz! Bravo... Kız arkadaşlarınız çok şanslı...

Kırık kalpli DAMLA PALA
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
(BEN BİR KIZIM)
ONU SIKMA BIKTIRMA SÜREKLİ HER YERDEN ÇIKMA SENİ ÖZLESİN O SENİNLE İLGİLENSİN GÜZEL SÖZLER SÖYLE İLTİFAT ET ZAMANI GELİNCE DE SENİ SEVİYORUM DE
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sadece Dürüt Olun Yeter Tavsiye Budur.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya peki utangaçlık varsa nolacak gidemiyorsam yanına..S
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle ben kızlardan utanırdım Msn Happy evet önceleri kızlar bana gelir ben onlardan kaçardım şimdi biraz farklı mesela sevdiğiğniz ve ona açılamadığınız bir kızmı var ve onun için deli oluyorsunuz,yanına gidin ve ona bu gün nasılım diye sorun ilk önce size ters bir cevap verecektir.bu olayı 4-5 defa daha gerçekleştirince bir gün o size gelip nasıl olduğunuzu sorcak ve sizde ben zaten herzamanki gibiyim sen çok farklısın deyince önce sessislik hakim alır daha sonra glümser ve size bir kobu açar konu mesela sbs olsun puanlar iyi falan derken sana aşığım diye itiraf et o şok olacak ve size bende seni seviyorum demezse adam değilim.(kızların yanında fazla konuşma ağır ol ve bazen espiri yap kızlar bu tür erkeklerden hoşlanır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ağustos 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yanlız tek takıl Spor yap Vucut yap ona karşı bir iki defa göz göze gel kitap oku biraz diksiyonun güzel olsun giyinmene bak nerede ne konuşacagını iyi bil birazda eğlenceli tipsen senden iyisi yok. Hepsi bu gerisi muama gerçek bir ilişiye başladıgın zaman gerisi çorap sökügü gibi gelir ne demek istedigimi çok iyi anlarsın.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bence dürüst ve bakımlı olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı