Arama

Kızların ilgisi nasıl çekilir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Kasım 2016 Gösterim: 41.016 Cevap: 35
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2012       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben kızların ilgisini nasıl cekebılırım naptıksa olmadi bee Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2013       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar kızın ilgisini çekmek istiyorsanız beni dinleyin ona bnir gül alın ve bile bile elini ona doru tutun ve aşık oldunuzu söyleyin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2013       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kizla nerdeyse hic konusmuyoruz ama ben cok seviyorum goz goze geldigimizde utaniyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2013       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Onlarla hic ilgilenme
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2013       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

kizla nerdeyse hic konusmuyoruz ama ben cok seviyorum goz goze geldigimizde utaniyorum

Kardeş utanma utanırsan
Kaybedersin bK ******* satıyım o çevirdikce sen bak yinede sen bilirsin
XaşkX - avatarı
XaşkX
Ziyaretçi
9 Ekim 2013       Mesaj #26
XaşkX - avatarı
Ziyaretçi
çok saolun sizin sayenizde bir kızla çıkmaya başladım ve tavsiyelerinizi esirgemeyin bu arada şiir yöntemi çok iyi benimde şiir yeteniğim iyi olduğu için kızı hemen tavladım sizde kıza şiir yazın sesiniz güzelse şarkı söyleyin yada gitar çalıyorsanız ona beste yaparak gitar çalın bunu deneyin eğer olmazsa başka kıza deneyin kesin olacaktır bu arada sitenin sahibine teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ekim 2013       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bir kızın ilgisini nasıl çekerim yardım edin

kendin gibi görünmen yeter
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2013       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Lütfen ben 9yaşındayım Nisa diye bir kız arkadaşım var yardım edin ben onu seviyorum ama o beni sevmiyo nasıl sevmesini sağlayabilirim
Fırat.Duran - avatarı
Fırat.Duran
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
20 Aralık 2013       Mesaj #29
Fırat.Duran - avatarı
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
İlgisini çekmeye çalışırsan ilgi çekersin Msn Grin Umursamaz ol. Hata yaptığında alay eder gibi bakışlar at diycemde yaş 9 Msn Grin
yihooo - avatarı
yihooo
Ziyaretçi
23 Aralık 2013       Mesaj #30
yihooo - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar benm okulda hoslandım bi kızvar eskiden benden hoslanmazlardı çünkü çok salaklık yapardım aklım başıma gelince anladımki kızların ilgisini çekmeme gerek yok oldum gibi kişiliğimle dürüstlümle saygımla hoşlandım kızınilk sınıfa onu önden geçiriyorm önden baynlar diye sonra temefüs zamanında koridorda kendi halimde durdum için kızlar satasio ve kızlara bugün çok güzel olmusun dedindede teşekür ederm sende çok tatlısın diyolar kızlar sizden hoslansın abicim siz de güven olsun cesaret çiçekle olmaz defterinin arasına gizli hayran şiir deil fıkra altınada ismini yaz kara katür gibi resim yap komik olsun kırıcı deil onun yanina git günaydın ee nbr dün naptın çok şıksın diye cümle kulanın cesaret güven kişilin salak salak hareketlerden kaçınmak ve kızların yanında küfür ve sapıklık ozaman soğurlar sizde benden bukadar