Arama

Devamlı hasta oluyorum ne yapmam gerekli?

Güncelleme: 5 Haziran 2011 Gösterim: 7.262 Cevap: 2
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Kasım 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sürekli hasta oluyorum acaba bunun nedeni nedir lütfen bilgi alabilirmiyim sürekli hasta olmaktan bıktım hastaneeye gidiom hep aynı ilaçlar meyve yiyiyorum olmuyo lütfen bir çözüm bulun
Sponsorlu Bağlantılar
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
18 Kasım 2009       Mesaj #2
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

sürekli hasta oluyorum acaba bunun nedeni nedir lütfen bilgi alabilirmiyim sürekli hasta olmaktan bıktım hastaneeye gidiom hep aynı ilaçlar meyve yiyiyorum olmuyo lütfen bir çözüm bulun

Bağışıklık sisteminizi güçlendirecek bir yol izlemeniz gerekiyor sanırım. Bu konuyu bir uzman doktorla hasta olmadan önce görüşün, belki bazı tahliller (tiroid vb) isteyecektir, ve buna göre beslenme,spor ve vitamin takviyesinden oluşan bir tedaviyle düzelebilirsiniz. Zaman geçirmeden bir sağlık kuruluşuna başvurun.

Sponsorlu Bağlantılar
Bağışıklık sistemi, bir canlıdaki hastalıklara karşı koruma yapan, patojenleri ve tümör hücrelerini tanıyıp onları yok eden işleyişlerin toplamıdır. Sistem, canlı vücudunda geniş bir çeşitlilikte, virüslerden parazitik solucanlara, vücuda giren veya vücutla temasta bulunan her yabancı maddeye kadar tarama yapar ve onları, canlının sağlıklı vücut hücrelerinden ve dokularından ayırt eder.
Akın Özçırpan - avatarı
Akın Özçırpan
Ziyaretçi
5 Haziran 2011       Mesaj #3
Akın Özçırpan - avatarı
Ziyaretçi
bende sürekli hasta oluyorum, Antibiyotiklerinde faydası olmuyor. Ne yapmalıyorm