Arama

Esrarın zararları nelerdir? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Aralık 2015 Gösterim: 237.381 Cevap: 87
EFE CELİK - avatarı
EFE CELİK
Ziyaretçi
21 Mayıs 2013       Mesaj #61
EFE CELİK - avatarı
Ziyaretçi
BEN 29 YASINDAYIM 13 YASIMDA ALISTIM 16 YILDIR ICIYORUM BURAKAMIYORUM İŞ HAYATIMIDA ETKILIYOR UNUTKANLIK SEVGISIZ TİPSIZ VE TAM ANLAMIYLAN MAL EDIYOR CINSEL KISITLAMA YAPIYOR KISIR EDIYOR TRIP VE ŞİSOFREN VE AŞIRI HALSIZLIK YAPIYOR TOPLUM DIŞI YAPIYOR BEYNI KÜÇÜLTÜR SAFLIĞA YOL ACIYOR LÜÜTTTTTTTFFFFEEEEEEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNNNNNNN YARDIM EDIN İNTHAR POZISYONUNA GELDIM İÇMEYIN İÇMEYIN KIMSE SIZINLEN ALAY ETMESIN SIZI MAL VE SAF GERIZEKALI GÜSTERMESINLER AYIK KAFA ÇOK GÜZEL ÜZLEDİM BEN ÇOK MUTSUZUM BEN İŞİMİ ÇOK SEVIYORUM BELLI BENI ATICAKLAR KOVUCAKLAR MAL BIR ADAMI KIM NE YAPAR BE BURAKIN KIMSE BIZI MAL GÜRMESIN ALAY GECMESIN ALAHIMIZIN YARDIMIYLAN BURAKALIM
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Haziran 2013       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
7 8 senedir içiyorum esrar ilk zamanlar çok güzel geliyordu sen neyin tiribndeysen seni oraya sürükleyen bir madde uyusturuçudur esrar yeni baslayan arkadaslara tavsiye etmiyorum derlerki bagımlılıgı yok
öyle bir ask yok arkadaslar esrarın bagımlılı gı var içmedignz zmaan sitresli ve sinirli oluyorsunuz içesnz geliyor dayanmaz hala gelebiliyorsnuz dedim ya 7 8 sene dir içiyorum geçeleri yatarken bogazımdan sesler geliyor ötüyor sanki bir seyler 22 yasındayım genç diyorlar bizim gibilerine ama çok çiddi söylüyorum vuçudunuz bozuluyor erken yaslandırıyor saçlarınızı ve çildinizi burusturuyor ... bu esrarın etkisi değil ama dedimya siz içinçe hangi tiribe girersenz o kafa yı yasarsınz sitresli olursanz sonu ii bitmiyor esrar tavsiye etmiyorum konusma bozuklulugu ve çevrenizde ki insanlarada yerli yersiz zararlar vere biliyorsnuz suan kafam güzel yazıyorum sizlere zaten çümlelerden anlamıssnzdır diye umut ediyorm içmeyin esrarı vaz geçemezsinz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Haziran 2013       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bu esrar denen illeti ne merak edin nede kullanın. sahte dünyadan baska hiç bir şey değil. insanın sosyal yaşamını kısıtlamakla beraber çevresinde kendimi seven insanlarıda azaltıyor. dışarda yapılack okadar güzel şeyler varken bu pisliği içmek salaklıktan baska bir şey değil. esrar içmeye 19 yasında basladım. şimdi 20 yaşındayım ve geçen 1 yıl içerisinde esrar içtigim zaman kendimi mutlu neşeli ve keyifli hissediyordum fakat sahte mutluluk oldugunu şimdi anladım ve bıraktım. esrar olmadanda yapılacak güzel şeylerin oldugunu keyifli ve neşeli bir hayat gecirebilecegimi anladım. boş sigarayıda bıraktım ve şimdi cok saglıklı ve aynı zamanda kendime güvenen güçlü bir insan oldum. kendimizi zehirlemek yerine kendimize yararlı olan guzel yiyecek ve içecekler içmek en guzeli. kafanızımı dagıtmak istiyorsunuz ? 40 yılda bir şarap için(sapıtmadan - nekadar içebilecegini bilerek) ve emin olun hayat cok daha guzel olur.

bende bir ay kadar kullandım ama istediğim an bıraktım,söylediğin gibi dışarda yapılacak çok güzel şeyler var en basiti çıkıp yürümek
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Temmuz 2013       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yorumlar gerçekten çok üzücü. Tıp alanında gelişmiş birçok ülke uzun senelerdir THC üzerine araştırma yaparken, national geographic kenevirin faydalı yönlerinden bahsederken insanımızın hurafelerle olaya yaklaşması çok acı. THC tetrahidrokannabinol kenevirin etken maddesidir.uyuşturucu değil uyarıcı olarak nitelendirilir.dünyada bu maddeye bağlı kayıtlara geçmiş tek bir ölüm yoktur. ceyhanda kullanılırsa arabesk-rap ortaya çıkar jamaikada regi. esrar sizi kullanmasın siz esrarı kullanın diyen arkadaş bunu anlatmak istemiş heralde
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2013       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bilinçli tüketici olacaksanız ve bunu diğer maddelere geçiş basamağı olarak kullanacaksanız fizyolojik açıdan birçok şeyden zararsızdır. Organik domates bulmaya zorlandığımız şu hayat düzeninde bir çok şeyden yararlı bile sayılabilir. Kullanan arkadaşların yaratıcılıklarını geliştirme açısından bir araç olarak kullanmasını önerebilirim. Kimya mühendisiyim iyi bir firmada 5 senedir yüksek seviyede yöneticilik yapıyorum kısa süreli unutkanlıklar dışında pek bir etkisini görmedim. Dizi senaristliğine soyundurmuşluğu vardır beni. Çok da iyiydi ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ağustos 2013       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar 6yıldır kullanıcıyım 2 hafta oldu bıraktığım. Bırakma sebebim artık mantıklı odaklanamamam,düşüncelerimin dağılması,bir arkadaşımla sohbet ederken söylediklerini kafamda toparlayamamam.Zehir hafızası olan bi insandım fakat şuan bu huyumdan eser yok. inanın sabah ne yedigimi unutuyorum kimlerle konustugumu vsvs. ilk zamanlar güzel geliyor ortamca takılıyorsunuz gülüyorsunuz eğleniyor,yeyip içiyorsunuz fakat bir zaman sonra yukarıda belirttiklerimi meydana getiriyor. kendine güven azalıyor a sosyal bir insan oluyorsunuz,utangaçlık artıyor kimseyle doğru dürüst sohbet edemiyorsunuz. tavsiye değil sadece söylüyorum hiç başlamamalısınız eğer başladıysanız mutlaka bırakmalısınız.
kolta - avatarı
kolta
Ziyaretçi
4 Eylül 2013       Mesaj #67
kolta - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar esrar mutlu veriçi keyif verici bir illet ama biz birkere bagımlıkk olmuş kerdeşlerimizi uzak içmeyenleri uzak tutun 5 sene oldu içiyorum daha keyif versin diye bonzai diye olmaz olsun bir illet iştim kedinle dememyin 5 sene dr içerim daha onun kadar 9 kapak aldım ama sonrası benim içn zor oldu tmm 45 saat duglarımı aldılar hayale attılar trplere soktular halüsyon göterdiler telikeli bişeydr onun içende zehrli maddeler oldunu bilmiyodum meyerse fare zehiri sinek zehiri yılan zhri bilmedimiz maddeler var icinde saygılar içmeyin denemeyin bırakmaya calışıyorumn ama olmuyor benden gecer artık kullanmayın bu pis illeti
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
4 Eylül 2013       Mesaj #68
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Ne gibi zarar oldugunun onemi varmi? Oncelikle din'en yasak bu. Vucudunu uyusturuyorsun ve zarar veriyorsun.
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
GERÇEKLER - avatarı
GERÇEKLER
Ziyaretçi
17 Eylül 2013       Mesaj #69
GERÇEKLER - avatarı
Ziyaretçi
Bu Konuda Bahsedilen Uyuşturucu Madde Esrar Deil Extacy , Kokoin , Eroin , Belirtileri Ve Zararlarıdır .
YANLIŞ BİLGİ VERİLMESİN !
Ayrıca esrar kullanımı alkol'e göre kat kat daha zararsızdır ve diğer uyuşturucularla aynı kefeye konmamalıdır .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2013       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

esrarın zararları nelerdır

evet katiliyorum hic guzel yonu yok sadece kendimizi kandiriyoruz ben 28 yasimma kadar uyusturucu nedir bilmezdim simdi 5 yilik evliyim esimin sayesinde birsey olmaz diyerek sigaraya sararak bir iki cekiyim derken tum ruh saglimi bozdu sakin kullanmayin su an sakinlestirici tedavisi aliyorum saglik acisindan cok zararli benim saglimi bozdu nasi derseniz dusme bozuklu daha arti busuru sey yazik degilmi bu vucutlara allahin emanetine hiyannet lutfen beni duyan okuyan kardeslerim kulanmayin ben esime biraktiramadim bende ona kanip yaktim kendimi saglikli bi hayat diliyorum herkese