Arama

Sanalikada sanil hilesi ya da sitesi var mıdır? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Aralık 2015 Gösterim: 37.607 Cevap: 95
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2011       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arqadaşlar ben bi hile biliyom kendi mekanınıza (yani kafenize) gidin birisini kendi kafenize çağırın ona tıklayıp fısılda deyin V.I.P olmadan fısıldar
Sponsorlu Bağlantılar
Sweets - avatarı
Sweets
Ziyaretçi
19 Ocak 2011       Mesaj #42
Sweets - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Sponsorlu Bağlantılar
Sanalikada sanil hilesi ya da sitesi var mıdır?

sanalikada sanil hilesi yada sitesi varmıdır?

Hazırlanmış hiçbir oyunda sanil hilesi olamaz.Sanalika oyununda VIP üye olarak zengin olabilirsiniz.

Eğer bilgileri doğru doldurmuş,size verilen nurmarayı doğru söylemiş ve gerekenleri doğru yapmış iseniz endişe etmeyin,paranızın gelişi gecikebilir bir-iki gün arasında değişebilir veya birkaç saat içinde gelebilir.

VIP Olmak İçin Yapılması Gerekenler:
VIP üye olmak için Sanalika'ya sitesinden,Facebook'tan veya Twitter'den vb. nereden giriyorsanız oyunun üst kısmında VIP ol ya da Sanil Alma Bölümü olacaktır.O bölüme tıklayarak almak istediğiniz VIP kartını seçin.VIP Kartını almak için belli miktarda para ödemeniz gereklidir ve bu belli miktarda para karşılığında para kazanacaksınız.Daha sonra ödeme türünü seçin.Turkcell ya da Avea Sahibiyseniz telefonla ödeme şekline başvurabilirsiniz.Ya da bankalara veya size en yakın PTT(Posta Telgraf Teşkilatı)'na başvurarak ödeme şeklini yapabilirsiniz.Unutmayın,ödeme şeklini seçtikten sonra gereken bilgileri doldurup size verilen numarayı not almanız gereklidir.Çünkü ödeme yaparken gerekli olacaktır.Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2011       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sanil hilesi ilk önce tam-sanil-maxi-sanilal - Saklı sayfalar yazıyoruz sonra sanil yükleye yazıyoruz telefona mesaj geliyo evet yazıyoruz bedava sani oluyo dikat:sanalika açıldında olur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2011       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eveta arkadaşlar sitenin ismi kopuk.net den bedava 10 bin sanil alınız
BenqiSu - avatarı
BenqiSu
Ziyaretçi
23 Nisan 2011       Mesaj #45
BenqiSu - avatarı
Ziyaretçi
ben denedim öneriLerinizi ama hiçbiri oLmuyoo .. Msn Sad(((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2011       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben bir sanil sitesinden indirmek istiyom şifrem istiyor sizce güvenlimi hiç bilmiyorum söylenti çıkmış ve ben daha yeniyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Nisan 2011       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hayır Öyle Bir Hile Yok Sanalikada Hile Yok Işınlanma Hariç Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2011       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yeter artik no olur ltfn gözunuzu sevim sanalıka sanil hilesi bilen varsa seyfullah_2020@hotmail.com
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mayıs 2011       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sanalikada elmas vip almak istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mayıs 2011       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar size bi hile werm bu gerçek:hiç aklınızı hileyle bozmaın çnkü olmuıo zaaaaa xd