Arama

Sanalikada sanil hilesi ya da sitesi var mıdır? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Aralık 2015 Gösterim: 37.635 Cevap: 95
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2011       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sanalikada hil die bişi yok sadece sanalika hatası var onlarıda şikayet ederek ortadan kaldırınki gerçek hilelerin hangileri olduğu anlaşılsın Msn Wink
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2011       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben size sanil hilesi vereceğim ama google chorome den oluyor sanil yükle sayfasına girin ve orada hemen viplerin yanında paranız yazacak oraya sağ tıklayın öğeyi denetle deyin sonra orada küçük yazılar çıkcak o küçük yazıların arasından sanilinizi bulun ve oraya çift tıklayın sonra istediğiniz sanil miktarını yazın ama 1000 sanil aşağsı olması gerek yoksa işe yaramaz bunu tekrar tekrar yapabilirsiniz teşekkürler...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2011       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben birsürü hile biliyorum mesela diyim
ışınlanma hilesi:Bir yere tam oturacakken istediğiniz yerin okuna basın oluyor
cafede ters oturma hilesi:şimdi koltukların birine oturun ama tam oturacakken xox e basın ters oturursunuz
duvara ters dönme hile:duvarın önüne tıklayın ve tam gelecekken oturma yerine basın ter sdönmüş olursunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2011       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Bişey Dicem Sanil Hilesini bulunca paylaşmayın
admin uyanık videolara bakıp anlıyo bildiğimiizi hileyi anında değişiyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2011       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
offf sanil hilesi yokmu zengin olmak istiommmm Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2011       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sanalika pro diye birşey var facenize sanalika.pro internet yazılım cıkar sfyı begenın downloadasa tıklayın butun herseyı belese alabılıosunuz tabıkıde mekan ev eşyaları hariç
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2011       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bende hıleyı yappamadım gercekten kac yıldır aradım bulamadım gorunenlere gıre sanıl hılesı var ama vermıyolar hepsı ylan uye adınızı sıfrenızı de hıc bı steye guvenerek vermeyın ben hala sanıl hılesı arıyom Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2011       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynenn ben de cep ten elmas vıp kart aldım hala gelmedii
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2011       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence öle değil cheat engine5.5 i indirin ve saniller CEBE( tak tok tuk)diye insin cede
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2012       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaaşlar sanil hilesi bilirim denedim hep oluyor...bunu sizlere paylaşmak istedim....
şimdi herhangibir dükkana(bakkal)gibi bişey almak için adamın üstüne tıklayın sonra kaç adet alacağını yazma yerine 0 yazın....sonra bakın bakim sanilinizeMsn Happy))hep 50000 veriyo...o hile olmadımı sorun etmeyin..yazma yerine;
8a2a6h799094kghlşisanil0hilesi yazın 10000 sanil geliyo gerçek ten oluyo ( denenmiştir) önerilir

8a2a6h799094kghlşisanil0hiles Nereye yazcaz ?