Arama

Snopy mx v9 direksiyon setinde pedal nasıl çalıştırlır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 19 Aralık 2015 Gösterim: 30.217 Cevap: 23
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Aralık 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar elimde snopy in mx v9 diye bir direksiyon-pedal seti var...direksiyon çalışıyor ama pedal çalışmıyor...nasıl çalıştırabilirm?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Arkadaslar pedallarınızın duzgun calısmasını ıstıyorsanız LFS oyunu sıze tavsıyemdir.. ( ParseLLer styLe ) SaygıLar
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
denetim masasından oyun kumandaları falan filana qir
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende snopy direksiyon seti aldım öncelikle bilgisayarın kasasına sadece direksiyonun kablosunu takın.pedal ve vitese ait kabloları da direksiyonun alt tarafında bulunan fişin yanlarındaki yerlere takın.daha sonra need for speed most wanted da options bölümüne gelin enterleyin önünüze açılan yerden yine options yerine enterleyin.önünüze açılacak pencerenin üstünde klavye yazar,mouse ile sağ oka tıklayın önünüze klavyenin haricindeki yer çıkacak.orada:

accelerate=gaz yanda bulunan ilk sütuna tiklayın enterledikten sonra gaz pedalına basın.
brake/reverse=fren yanda bulunan ilk sütuna tıklayın enterledikten sonra fren pedalına basın.
diğer ayarlarıda türkçe karşılıklarına bakarak yapabilrsinz iyi yarışlar.....................
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yavv bendede şimdi oyuna giriyorumbi direksyon çalışıyor ne pedal nede vites çalışıyo açamıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BEN LASR OYNUYOYORUM DİREKSİYON ÇALIŞIO AMA PEDAL ÇALIŞMIO YARDIM PLS
astra777 - avatarı
astra777
Ziyaretçi
6 Aralık 2011       Mesaj #6
astra777 - avatarı
Ziyaretçi
nedeni ise kutunun içinden küçük bi cd çıkıo onu takın kurun masaüstünden programı açın direksiyona bağlayın pedala bastırın alttaki sayılar artıyorsa donanımı tanımıştır tanımamışsa işletim sistemin desteklemiyor olabilir + oyun kontrol ayarlarını klavyeden lsbs1900***** ü seç ayarlarını yap iş tamamdır Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Aralık 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞIM HEPSİNİ DENEDİM CD DÜZGÜN KURDUM HERŞEYİ DOĞRU YAPTIM AMA PEDAL BASIYORUM CALIŞMIO ALGILAMIYOR NAPMAM LAZIM GERİMİ VERSEM PEDAL DİREKSİYON SETİNİ LÜTFEN YARDIM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Arkadaslar pedallarınızın duzgun calısmasını ıstıyorsanız LFS oyunu sıze tavsıyemdir.. ( ParseLLer styLe ) SaygıLar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
snopy direksiyon setile tır oyunu oynuyabilirmiyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Nisan 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı