Arama

Dikkat eksikliği bozukluğunda hangi ilacın yan etkisi daha azdır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Temmuz 2012 Gösterim: 7.430 Cevap: 4
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba, benim oğlum bir süre ritalin kullandı ancak yan etkileri fazla olduğundan bıraktık. Bir akrabamın oğluda DEHB tedavisi görüyor. Doktoru ona strattera ismide bir ilaç vermiş. bu ilacın yan etkisi yok gibi çok iyi diyorlar. Acaba doğrumudur? Stratterayı güvenle kullanabilirmiyiz, Yan etkileri varmıdır?
EN İYİ CEVABI fadedliver verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba, benim oğlum bir süre ritalin kullandı ancak yan etkileri fazla olduğundan bıraktık. Bir akrabamın oğluda DEHB tedavisi görüyor. Doktoru ona strattera ismide bir ilaç vermiş. bu ilacın yan etkisi yok gibi çok iyi diyorlar. Acaba doğrumudur? Stratterayı güvenle kullanabilirmiyiz, Yan etkileri varmıdır?

Geçmiş olsun ancak bu gibi konuları doktorunuza danışınız.
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
17 Aralık 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Geçmiş olsun ancak bu gibi konuları doktorunuza danışınız.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mart 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
staraterra 40 mg kullanıorum..hiç bi yan etksi yok.sadece biraz iştahımı kesiyor...bide fiyatı biras pahalı...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben oğlum için 1 yıldır kullanıyorum, 25mg bizim için yeterli olutyor. Belirgin bir yan etksine rastlamadık. Ritalin ve consertanın yan etkileri nedeni ile başladık.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Temmuz 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
STRATTERA 25 MG YAN ETKİSİ?