Arama

Farmville oyununu açamıyorum, sebebi ve çözümü nedir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Nisan 2015 Gösterim: 42.211 Cevap: 111
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yok be kardeşim rahat olun ya güvenin bana biraz bekleyin düzelecek

Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bnm farmvillemde şu üstte olan zynga o işaretler görünüyor fakat Oyun oynayacagım yer yanı arsam tarlam hic bir se görünmüyor bembeyaz ekran ne bir farmville yazısı nede start falan

benim farmvill acilmiyor ya neden cevap alabilirmiyim

bugün başlayan arkadaşlarımızdantavuk kümeslerinden yumurta alma olayı galiba buna sebeb oldu sorun yarattı bence düzeltme yapıyorlar
Son düzenleyen Misafir; 6 Ocak 2010 17:50 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Howdy farmers! We are investigating reported connection issues and HAVE DEACTIVATED WITHERING, so crops are safe. Thanks for bearing with us.

Sponsorlu Bağlantılar
bendede aynı zımbırtı çıkıyor sabahdan beri deli olacam ya... mahsüller çürüyecekk ::Msn Sad((

Olayın hile ile falan alakası yok arkadaşlar. Bir çok arkadaşımla konuştum. Bu hata oluşmadan once ne yaptıklarını falan. Bir arkadaşın da dediği gibi olay sanırım şu yeni kümes yumurt olayı ile ilgili. Ben dahil bir çokı arkadaşımız bir komşusundan yumurta bulduğu andan sonra bu hatayı almışlar. Bende gezdim gezim kimsede çıkmadı diye üzülüyordum. Birinde buldum pir buldum Msn Happy Hesaba girdim çıktım. Küt bunu verdi. Bekleyecegiz hakkaten. Başka çare yok görünüyor.
Son düzenleyen Misafir; 6 Ocak 2010 17:58 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hatayı alan kişiler kümesden yumurta aldıktan sonra bir daha açamadılar face i 3 tane hesabım var hediye göndermek için kullanıyorum sadece yumurta aldığım hesap da sorun var diğerleri gayet güzel çalışıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

farmville oyununu acamiyorum

Howdy farmers! We are investigating reported connection issues and HAVE DEACTIVATED WITHERING, so crops are safe. Thanks for bearing with us.
bu yazı var üstte
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bende de var arkadaşlar sabahtan bu yana kümesten bencede açılmıyo halen inşallah düzelir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ewet ben de arkadaşımın kümesinden yumurta buldum paylaştım akşama da giremedim farmvilleye aynı hatayı veriyor ......
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi

bende de bu yazi cikiyor.. benim bilgisayardan arkadaslarim girebiliyor ben giremiyorumm Msn Sad(((... banlandim mi ki ya Msn Sad((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Howdy farmers! We are investigating reported connection issues and HAVE DEACTIVATED WITHERING, so crops are safe. Thanks for bearing with us.bu yazıdan sonra açılmıyor nne yapmam gerek
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynı sorunu ben de bugün (06.01.2010) saat 14:00'ten itibaren yaşadım. Hata Mesajı:
"Howdy farmers! We are investigating reported connection issues and HAVE DEACTIVATED WITHERING, so crops are safe. Thanks for bearing with us."
Sorunun Flash Player veya Browser güncellemesi ile çözüme ulaşabileceğini sanmıyorum. Format atmakla da giderilebilecek bir husus gibi görünmüyor, aynı sistem hatasını hepimiz yaşıyor olamayız. Farmville yetkililerin çözüm getirmesi gerekiyor sanırım. Hata, bağlantı ve erişim hatası. En kısa zamanda düzeltilmesini beklemekten başka bir çare yok gibi görünüyor. Biraz sabredelim bakalım...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
alcılmıyor tarlam ne yapmalıyız