Arama

Farmville oyununu açamıyorum, sebebi ve çözümü nedir? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Nisan 2015 Gösterim: 42.240 Cevap: 111
ecem erden - avatarı
ecem erden
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #31
ecem erden - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

alcılmıyor tarlam ne yapmalıyız

10 kere açmayı dene olur abımde şimdi oynuyor adıSopa
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

farmville oyununu acamiyorum

Howdy farmers! We are investigating reported connection issues and HAVE DEACTIVATED WITHERING, so crops are safe. Thanks for bearing with us. bu ne demek anlamıyorum açıklarmısınız lütfen ve ne yapmam gerekıyor?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 50 keredir denemişimdir öğlenden beri tık yok bu kadar kişide sorun varsa korkmamıza gerek yok ban lama olayı olmaz biraz bekleyelim sabaha düzelir bence dünya çapında kim bilir kaç milyon kişi bu sorunu yaşıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Howdy farmers! We are investigating reported connection issues and HAVE DEACTIVATED WITHERING, so crops are safe. Thanks for bearing with farmvillede böye bir yazı yazıyor nedenini bilen varmı birde arkadaşlar dahi beni ziyaret edemiyor girmelerine izin vermiyor neden olabilir... şimdiden teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynı sorun bendede var. Anlaşılan beklemekten başka çaremiz yok

BN DE ADOBE FLASH PLEYER 10 AXTİVEKS VAR AMA NEDN AÇILMIO YİNE BNEDE DE AYTNI YAZI ÇIKIO Howdy farmers! We are investigating reported connection issues and HAVE DEACTIVATED WITHERING, so crops are safe. Thanks for bearing with us. YANİ BU YAZI NEDEİR Bİ SÖLEYİN ÇÖZÜM BULALIM BENDE 9 DEĞİL 10 VAR YANİ ''ADOBE FLAHSIR PLEYER 10'' VAR NEDEN AÇILMIO ???????
Son düzenleyen Misafir; 6 Ocak 2010 19:55 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
farm villede 8lwle geçtim hayvanlarım ölecek lütfen yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar oyunla ilgili bi problem var bekleyin.. bendede aynı yazı çıktı şimdi bu yazıyo:Howdy farmers! We are resolving reported LOADING issues and have TURNED OFF WITHER, so your crops and farms are safe. Fix coming soon! türkçeye çevirdim netten anlamı şu:Howdy çiftçiler! Biz rapor YÜKLENİYOR sorunların çözümü vardır KAPALI Wither açık var, bu nedenle ekinler ve çiftlik güvenlidir. yakında düzeltme geliyor... beklemekten başka çare yok...
doqido - avatarı
doqido
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #38
doqido - avatarı
Ziyaretçi
Farm villede bakım olabilir.
Misafirsmn - avatarı
Misafirsmn
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #39
Misafirsmn - avatarı
Ziyaretçi
farmvillem acılmıyo her bılgısayarda aynı coktandırda oynuyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Howdy farmers! We are resolving reported LOADING issues and have TURNED OFF WITHER, so your crops and farms are safe. Fix coming soon! bu yazı çıktığından beri açamıyorum tarlamı